Egyesült magyar filmes fórum!

You are not connected. Please login or register

Californication

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1 Californication on Pént. Ápr. 06, 2012 8:31 pm

Nézitek, szeretitek?

Én imádom, viszont most az ötödik évadban már azt éreztem én is, hogy a sorozat kezd elfáradni. Borzasztóan ingadozott a színvonal végig, volt egy halom mellékszál, de egyik sem volt rendesen kidolgozva, és ezek miatt a főszálra is kevesebb idő jutott, ráadásul néha azt éreztem, hogy az írók mintha néha csak próbálták volna az időt húzni, csak hogy valahogy eljussanak az évadzáróig, ahol egy rész alatt villámgyorsan elvarrtak mindent. Meg a mellékszálakkal is teljesen össze-vissza bántak, nem igazán volt íve az évadnak. Jobb lett volna kevesebb mellékszál és egy erősebb főszál, és azokat kidolgozni rendesen. Ráadásul Moody sem volt ebben az évadban annyira penge. Persze kaszáról szó sincs, mert ez még mindig jó, csak már nem OLYAN jó. Nagyjából olyan, mint a második évad, amit a hibátlan harmadik és negyedik követett, szóval remélem az írók megint összekapják magukat.

Viszont RZA egész évados mellékszerepeltetése hatalmas húzás volt.

A hozzászólást Mr. Scott Pilgrim összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 06, 2012 8:35 pm-kor.

Felhasználó profiljának megtekintése

2 Re: Californication on Pént. Ápr. 06, 2012 8:35 pm

sepi

Admin
Az első két évaddal elvoltam, de annyira nem cuppantam rá, hogy elkezdjem a harmadikat is. (Kb. a Hunggal vagyok még így, tök jó meg minden, de nem hiányzik.)

Felhasználó profiljának megtekintése http://prizmafolyoirat.com

3 Re: Californication on Szomb. Ápr. 07, 2012 7:42 pm

Nekem is csak az első két évad volt meg, modorosnak találtam + nem igazán tudtam Moody figurájával szimpatizálni. Bővebben.

Felhasználó profiljának megtekintése http://filmvilag.blog.hu/

4 Re: Californication on Csüt. Jún. 07, 2012 6:14 am

Beyonder írta:Nekem is csak az első két évad volt meg, modorosnak találtam + nem igazán tudtam Moody figurájával szimpatizálni. Bővebben.

Azt ugye már megszoktuk, hogy minden (értsd: MINDEN) hollywoodi vígjátékban koravének a gyerekszereplők, és, hogy ez jajdevicces, mert szembe lehet őket állítani az infantilis felnőttekkel.

Azért az 500 nap nyárban ez tök vicces, nem?

Felhasználó profiljának megtekintése

5 Re: Californication on Csüt. Jún. 07, 2012 3:27 pm

manuva írta:
Beyonder írta:Nekem is csak az első két évad volt meg, modorosnak találtam + nem igazán tudtam Moody figurájával szimpatizálni. Bővebben.

Azt ugye már megszoktuk, hogy minden (értsd: MINDEN) hollywoodi vígjátékban koravének a gyerekszereplők, és, hogy ez jajdevicces, mert szembe lehet őket állítani az infantilis felnőttekkel.

Azért az 500 nap nyárban ez tök vicces, nem?

Annyira nem vicces, hogy emlékezzek rá, pedig láttam a filmet. Smile

Felhasználó profiljának megtekintése http://filmvilag.blog.hu/

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]