Interzóna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egyesült magyar filmes fórum!


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Melyik filmből van az idézet?

+5
Thunderstick
Mr. Scott Pilgrim
wurlitzer
cj
manuva
9 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Üzenet [1 / 6 oldal]

1Melyik filmből van az idézet? Empty Melyik filmből van az idézet? Pént. Jún. 01, 2012 4:14 am

manuva



Új játékot találtam ki!


"Ha én nem vagyok, még mindig a főnököd faszát cserélgetnéd a hasispipával."

2Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Pént. Jún. 01, 2012 11:09 am

cj

cj

NBK

3Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Pént. Jún. 01, 2012 12:49 pm

manuva



cj írta:NBK


Így van, te jössz!

4Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Pént. Jún. 01, 2012 12:55 pm

wurlitzer



először is bocs hogy belepofázok - ebben a játékban viszont tényleg ki kellene kötni, hogy a google nem ér.

5Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Pént. Jún. 01, 2012 1:01 pm

manuva



wurlitzer írta:először is bocs hogy belepofázok - ebben a játékban viszont tényleg ki kellene kötni, hogy a google nem ér.


Oké, akkor innentől ki van kötve.

6Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Pént. Jún. 01, 2012 6:28 pm

cj

cj

manuva írta:Így van, te jössz!

Akkor legyen az új feladvány:
"Mer' egy szar, szemét, szar alak vagy."

7Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Pént. Jún. 01, 2012 6:33 pm

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

cj írta:
manuva írta:Így van, te jössz!

Akkor legyen az új feladvány:
"Mer' egy szar, szemét, szar alak vagy."
Az utolsó cserkész?

8Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Pént. Jún. 01, 2012 6:38 pm

Thunderstick

Thunderstick

cj írta:
manuva írta:Így van, te jössz!

Akkor legyen az új feladvány:
"Mer' egy szar, szemét, szar alak vagy."
"kivakarlak a geciből, ugye?" Beépült a mindennapos szókincsembe.

új:
"-Adakozz Oedipusznak! Adakozz Oedipusznak!
- Szervusz Oedipusz! Baszd meg anyád!"

9Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Vas. Jún. 03, 2012 6:45 pm

manuva



Thunderstick írta:"-Adakozz Oedipusznak! Adakozz Oedipusznak!
- Szervusz Oedipusz! Baszd meg anyád!"


Kéne még támpont, így nem megy.

10Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Vas. Jún. 03, 2012 7:31 pm

boorman

boorman

History of the World: Part I. ?

11Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Vas. Jún. 03, 2012 7:41 pm

Thunderstick

Thunderstick

boorman írta:History of the World: Part I. ?
Így van! Ha nem írtad volna be, ezt raktam volna be most támpontnak:

"- Felség, maga pont úgy néz ki, mint a pisilős fiú.
- Maga meg mint egy kalap szar!"

Király film.

12Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Vas. Jún. 03, 2012 9:28 pm

manuva



boorman írta:History of the World: Part I. ?


Te jössz!

13Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Vas. Jún. 03, 2012 11:00 pm

boorman

boorman

Lehelj rám, szivi...! ÁÁHH, itt habzik az egész sörfőzde, bajban vagytok, madárkáim, bajban...

14Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Vas. Jún. 03, 2012 11:29 pm

manuva



Ez nagyon könnyű volt, Bűnvadászok.

Feladvány:


Sylvester Stallone házát már láttam.

15Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Vas. Jún. 03, 2012 11:40 pm

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

manuva írta:Ez nagyon könnyű volt, Bűnvadászok.

Feladvány:


Sylvester Stallone házát már láttam.
Zombieland?
(csak a magad nevében beszélj, én Bud Spencernél már kiszálltam a játékból Very Happy)

16Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Vas. Jún. 03, 2012 11:51 pm

manuva



Nem a Zombieland. Talán túl fiatal vagy Bud Spencerhez? Laughing

17Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Vas. Jún. 03, 2012 11:54 pm

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

manuva írta:Talán túl fiatal vagy Bud Spencerhez? Laughing
mindig is sejtettem, hogy meszesnek/szenilisnek kell lenni a filmjei élvezetéhez :DDD (már előre félek a BP rajongók haragjától Very Happy )

18Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Hétf. Jún. 04, 2012 12:03 am

sepi

sepi
Admin

Mr. Scott Pilgrim írta:
manuva írta:Talán túl fiatal vagy Bud Spencerhez? Laughing
mindig is sejtettem, hogy meszesnek/szenilisnek kell lenni a filmjei élvezetéhez :DDD (már előre félek a BP rajongók haragjától Very Happy )

hűbazmeg, mit kapsz te ezért mindjárt a boormantől

http://prizmafolyoirat.com

19Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Hétf. Jún. 04, 2012 12:06 am

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

sepi írta:
Mr. Scott Pilgrim írta:
manuva írta:Talán túl fiatal vagy Bud Spencerhez? Laughing
mindig is sejtettem, hogy meszesnek/szenilisnek kell lenni a filmjei élvezetéhez :DDD (már előre félek a BP rajongók haragjától Very Happy )

hűbazmeg, mit kapsz te ezért mindjárt a boormantől
Melyik filmből van az idézet? Tumblr_m52apkbihZ1qc5whpo1_400

20Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Hétf. Jún. 04, 2012 12:12 am

scorsesefan

scorsesefan

boorman írta:Lehelj rám, szivi...! ÁÁHH, itt habzik az egész sörfőzde, bajban vagytok, madárkáim, bajban...

Cool Az egész egy nagy vécécsésze.

21Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Hétf. Jún. 04, 2012 1:57 pm

manuva



manuva írta:Ez nagyon könnyű volt, Bűnvadászok.

Feladvány:


Sylvester Stallone házát már láttam.


Na még egy mondat ebből a filmből: "Váltsd valóra az álmot."

22Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Kedd Jún. 05, 2012 7:04 pm

manuva



Na még egy mondat:


"De hisz kurva vagy."

23Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Kedd Jún. 05, 2012 7:26 pm

boorman

boorman

sepi írta:
Mr. Scott Pilgrim írta:
manuva írta:Talán túl fiatal vagy Bud Spencerhez? Laughing
mindig is sejtettem, hogy meszesnek/szenilisnek kell lenni a filmjei élvezetéhez :DDD (már előre félek a BP rajongók haragjától Very Happy )

hűbazmeg, mit kapsz te ezért mindjárt a boormantől

Csak némi beszédes némaságot tudok felajánlani. Neutral

24Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Csüt. Jún. 07, 2012 5:58 am

manuva



manuva írta:Na még egy mondat:


"De hisz kurva vagy."


Na még egy mondat ugyanabból a filmből:

"50 dolcsi, papa, de 75-ért a mama is nézheti."

25Melyik filmből van az idézet? Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Pént. Jún. 08, 2012 5:59 pm

manuva



"Vivian, van egy komoly üzleti ajánlatom. Itt maradok vasárnapig, töltsd velem ezt a pár napot. Mindig azt kell tenned, amit mondok. Én csak füttyentek és te ugrasz. Jól megfizetem a fáradságodat."

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 6 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.