Egyesült magyar filmes fórum!

You are not connected. Please login or register

2012 - Melyik lesz az év filmje?

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 2 oldal]

1 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Kedd Márc. 20, 2012 1:56 pm

Slágertéma.

Felhasználó profiljának megtekintése

2 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Kedd Márc. 20, 2012 3:40 pm

sepi

Admin
Egyelőre a Project X-re vagyok teljesen rápörögve, megpróbáltam megérvelni, hogy miért: Project X webkettő

Felhasználó profiljának megtekintése http://prizmafolyoirat.com

3 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Kedd Márc. 20, 2012 3:48 pm

Megjött hozzá a kedvem, de erre tényleg sajnálom a jegyárat. A nagy vászon gondolom nem sokat tesz hozzá a filmhez.

Felhasználó profiljának megtekintése http://filmvilag.blog.hu/

4 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Kedd Márc. 20, 2012 3:55 pm

sepi

Admin
A mozi annyit tesz hozzá, hogy ahol voltam, a végén megtapsolták Smile

5 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Kedd Márc. 20, 2012 4:47 pm

Csak aztán nehogy majd nehogy úgy járjatok, mint az egyszeri megmondóember, aki már márciusban kihirdette az év filmjét, aztán a mégjobb filmek megjelenése után magyaráznia kellett a bizonyítványát, mint Clintonnak a Szopinsky-t.

6 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Kedd Márc. 20, 2012 4:54 pm

sepi

Admin
Megmondóemberekkel nem barátkozunk, az meg milyen lenne már, ha az év esetleg számottevő filmjeiről csak év végén lehetne diskurálni? Hát az tiszta gyíkság lenne, meg a topiknak se lenne értelme még hónapokig, ami megintcsak tiszta gyíkság lenne.

7 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Kedd Márc. 20, 2012 9:08 pm

sepi írta:Megmondóemberekkel nem barátkozunk

Csak írtok a blogjára... Question

8 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Szer. Márc. 21, 2012 12:18 am

sepi

Admin
Ez már megin milyen kisstílű utalgatás?
trololo

9 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Szer. Márc. 21, 2012 9:00 am

sepi írta:Ez már megin milyen kisstílű utalgatás?
trololo

Ilyen gyerekes szócsatákba nem megyek bele. trAll in all: ne szívjuk egymás vérét! What a Face

10 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Pént. Márc. 23, 2012 2:40 am

nemrég írtam egy listát, hogy melyek az általam legjobban várt 2012-es filmek, remélem kevésben fogok csalódni, és nagy részük majd az "év filmjei" listámon is ott lesznek:
Looper, Livide, The Master, Gravity, The Avengers, The Raid, The Dark Knight Rises, Prometheus, Wettest County, Cosmopolis, Only God Forgives, Django Unchained, Seven Psychopaths + Paris I'll Kill You (bár kb. semmi esély, hogy még idén elkészül)

11 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Pént. Márc. 23, 2012 2:52 am

Erről a Paris I'll Kill You-tól most hallok először. Úgy látom már 2010-ben harangozták befelé, ehhez képest még rendes IMDb-s adatlapjai sincs. Ne éld bele magad, hogy el is fog készülni.

12 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Pént. Márc. 23, 2012 9:49 am

Amiket írsz engem is érdekelnek.

Ha már Cosmopolis - a Veszélyes vágy után meg hogy Pattinson van benne, nem volt az első helyen a listámon, de ez a teaser előrébb tette.

13 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Pént. Márc. 23, 2012 4:09 pm

Beyonder írta:Erről a Paris I'll Kill You-tól most hallok először. Úgy látom már 2010-ben harangozták befelé, ehhez képest még rendes IMDb-s adatlapjai sincs. Ne éld bele magad, hogy el is fog készülni.
Naja, nem is igazán bízok benne, de azért reménykedem, tök jó lenne, ha elkészülne. Smile Tetszik a koncepció, és elég erős rendezőgárdát harangoztak be hozzá. Egy kis részem bízik abban is, hogy nagyon fű alatt készül, bár ennek kb. 0 az esélye. Very Happy

14 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Pént. Márc. 23, 2012 4:44 pm

Mr. Scott Pilgrim írta:
Beyonder írta:Erről a Paris I'll Kill You-tól most hallok először. Úgy látom már 2010-ben harangozták befelé, ehhez képest még rendes IMDb-s adatlapjai sincs. Ne éld bele magad, hogy el is fog készülni.
Naja, nem is igazán bízok benne, de azért reménykedem, tök jó lenne, ha elkészülne. Smile Tetszik a koncepció, és elég erős rendezőgárdát harangoztak be hozzá. Egy kis részem bízik abban is, hogy nagyon fű alatt készül, bár ennek kb. 0 az esélye. Very Happy

De mi a jó ebben? Egy pár perces filmben lehet nevettetni, elmesélni egy romantikus sztorit, stb., de az ijesztgetéshez kevés ez a játékidő.

Rövidfilmes verzióban viszont már láttam nagyon jókat. (Ezekben minimum 20 perc jut egy részre.) Például ezt a thaiföldi cuccot, ha tudod, szerezd be. Az első részese rossz.

15 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Pént. Márc. 23, 2012 5:01 pm

Beyonder írta:
Mr. Scott Pilgrim írta:

De mi a jó ebben? Egy pár perces filmben lehet nevettetni, elmesélni egy romantikus sztorit, stb., de az ijesztgetéshez kevés ez a játékidő.

Rövidfilmes verzióban viszont már láttam nagyon jókat. (Ezekben minimum 20 perc jut egy részre.) Például ezt a thaiföldi cuccot, ha tudod, szerezd be. Az első részese rossz.
Meg is találtam mindkét részét, köszi az ajánlást. Smile

Egyébként 2-3 percben is lehet érdekeset alkotni, pl. ott van a Mama címü rövidfilm (bár az mondjuk ha jól vettem ki, arra szolgált, hogy eladjanak vele egy egészestés filmet, ami már készül is gőzerővel). De most utána számoltam, 7 direktor (igazából 8, de az egyik páros) - 120 perc mondjuk, az nagyjából 17 perc fejenként, majdnem 20.

16 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Pént. Márc. 23, 2012 8:34 pm

Így már jobban hangzik. A Párizs, szeretlek!-ben átlag 5 perc jutott egy rendezőre.

17 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Kedd Márc. 27, 2012 3:37 pm

A másik véglet is érdekes, melyik lesz az év legrosszabb filmje? Very Happy Ha a Battleship ebben a versenyben végül nem lesz dobogós, akkor eléggé meg fogok lepődni.

18 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Kedd Márc. 27, 2012 3:46 pm

sepi

Admin
Nem kirívóan szar, csak eléggé, de már most borítékolom az Amerikai Pite 4 foglalt helyét az év végi negatív listákon, hacsak nem jön gyorsan valami ratyi Adam Sandler-vígjáték. (Mondjuk Pite4 kb.olyan volt, mint egy Adam Sandler-vígjáték, mindegy is.)

19 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Kedd Márc. 27, 2012 5:34 pm

neeeee Sad

én ezt a filmet vártam, és a tréler alapján még bizakodtam is, hogy visszahoz valamit a hangulatból

20 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Szomb. Márc. 31, 2012 2:23 pm

Nekem egyenlőre a Warrior vagy az Arrow lenne az év filmje 2012-re, hiába tavalyi mindkettő. Amiket nagyon várok: TDKR, Django U., The Raid, az új Bond, Avengers, Seven S., Prometheus, Only God Forgives.

21 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Hétf. Ápr. 09, 2012 10:53 pm

Ugyan még csak az előzetes előzetese jött ki a Looperből, de a nevek, a sztori, és a képek alapján azt mondom esélyes a címre!

22 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Pént. Ápr. 20, 2012 11:42 am

Szolgálati közlemény - kihirdették ugyebár a cannes-i fesztivál programját, benne John Hillcoat Lawless c. filmjével. Rámegyek Hillcoat adatlapjára az Imdb-n, ahol is a Lawless ott van a filmográfiában, nincs viszont ott a Wettest County, amit vártam idén tőle. Utóbbit ha beírom a keresőbe, a Lawlesst dobja ki az Imdb, szóval nekem úgy tűnik a korábbi Wettest County végleges címe lett a Lawless (amennyire halványan dereng a szereposztás, stimmel a sejtésem), és Cannesban meg lehet nézni.

23 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Pént. Ápr. 20, 2012 12:13 pm

igen, megváltoztatták a film címét. a régebbi, hosszabbik verzió sokkal jobb szerintem.

24 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Pént. Ápr. 20, 2012 12:17 pm

egy nagyon jó, új filmet már láttam: Goon. Nincs még nagyon mivel versenyeznie ugye, de nálam eddig az év filmje.

25 Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? on Pént. Ápr. 20, 2012 5:00 pm

volt Wettest County in the World (mint a regény címe), majd rövidült Wettest Countyra, majd most lett ez a Lawless, a másik két cím szerintem is sokkal jobb. ugyanez volt a Coogan"s Trade-del, ami egy tök jó cím volt, aztán lett belőle Killing Them Softly. meg valami még dereng, aminek tök jó címe volt, de nemrég lett átnevezve. remélem az Only God Forgives címével nem babrálnak majd, mert az kurvajó.

amúgy szerintem Weinsteinék a Wettest Countyt fogják tolni az Oscaron idén. Tom Hardyt be lehetne futtatni, meg bírnám, ha adaptált forgatókönyvért Nick Cave átvenne egy aranyszobrot

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next