Interzóna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egyesült magyar filmes fórum!


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

2012 - Melyik lesz az év filmje?

+5
Mr. Scott Pilgrim
boorman
Beyonder
sepi
admin
9 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

262012 - Melyik lesz az év filmje?  - Page 2 Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Kedd Május 01, 2012 9:31 am

scorsesefan

scorsesefan

Új trailer a Batmanhez.

272012 - Melyik lesz az év filmje?  - Page 2 Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Kedd Május 01, 2012 10:11 am

Balakin

Balakin

nem tudom miért, de egyre szkeptikusabb vagyok. Pedig nem tűnik rossznak, de nekem az Avengers óta ez a szürke, rideg, realista képivilág kicsit erőltetett. Viszont az előző filmeket szerettem, csak nem lesz gond ezzel se. Catwoman viszont ratyi, komolyan nem mert senki szólni Nolannek, hogy ez így fosul néz ki? Nem értem mi bajuk volt a Cooke féle jelmezzel(ami az Arkham játékban is van), tökéletes lett volna szerintem:
2012 - Melyik lesz az év filmje?  - Page 2 247059
NAGYON remélem, hogy nem csak szinkronosan lesz mert ezt tuti, hogy elsőre nem originalba nézem meg, mert a felét nem érteném a sok eltorzított hangtól meg sejtelmes susmorgástól.

http://balakin1.deviantart.com/

282012 - Melyik lesz az év filmje?  - Page 2 Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Kedd Május 01, 2012 11:19 am

scorsesefan

scorsesefan

Balakin írta:nem tudom miért, de egyre szkeptikusabb vagyok. Pedig nem tűnik rossznak, de nekem az Avengers óta ez a szürke, rideg, realista képivilág kicsit erőltetett.

Igazából azt a vonalat folytatja, amit az első két rész elkezdett. Az Avengers sem lóg ki hangulatában, stílusában a megelőző Marvel filmek közül. Bane meg mintha érthetőbb lenne, mint korábban volt.
Ezzel együtt szkepticizmus bennem is van, de bizakodok (és amúgy én inkább Batman-es vagyok, mint Marveles).

292012 - Melyik lesz az év filmje?  - Page 2 Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Kedd Május 01, 2012 11:39 am

Balakin

Balakin

írtam is, hogy szerettem az előző filmeket! Remélem ezt is fogom.
Batman meg tök király karakter de nagyon ki kellett már nyírni, aztán Dick felüdülés volt Bruce pöcsfejsége után, viszont Bruce nélkül nincs élet, úgyhogy muszáj volt visszahozni, csak hogy a Dc relaunch miatt a jófej Batmanból (aki örül, hogy megint a "családjával" Batmankedhet), megint pöcsfej Batman legyen (JLA, JLA international, Detective comics. A saját címében kezd szimpatikus lenni most, hogy kapott egy olyan ellenfelet akitől beparázott, illetve a Batman and robinban az apa-fia vonal kellemes változatosság az "I'm Batman...fuck you" hozzállásában.)
Szóval kicsit fárasztó lett már az állandó fogcsikorgatása, de aki nem olvas egy rakat képregényt annak ez mindegy Very Happy

http://balakin1.deviantart.com/

302012 - Melyik lesz az év filmje?  - Page 2 Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Csüt. Május 03, 2012 7:28 pm

Balakin

Balakin

http://balakin1.deviantart.com/

312012 - Melyik lesz az év filmje?  - Page 2 Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Kedd Május 15, 2012 11:56 pm

wurlitzer



Egyre jobban félek a Prometheustól, már hetek óta leálltam a naponta kiadott képek, és az újabb és újabb előzetesek nézegetesével, maradjon vmi a mozira is. Most úgy érzem, az lesz a meglepetés, ha nem lesz csalódás Sad

Egyébként meg az a tippem, hogy az Argo lesz az év filmje, esetleg a Killing Them Softly.

322012 - Melyik lesz az év filmje?  - Page 2 Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Szer. Május 16, 2012 12:42 am

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

én meg továbbra is bízom Martin McDonaghban, ezzel a kurva kemény szereplőgárdával pillanatnyilag elképzelni sem tudom, hogy nem a Seven Psychopaths lesz az év filmje. továbbá Tarantino eddig még nem hibázott (legalább is nálam), nem hiszem, hogy pont most fog, meg ott van az új Cronenberg film. azért ez az év így előzetesen az utóbbi nagyon sok év legerősebbjének ígérkezik.

332012 - Melyik lesz az év filmje?  - Page 2 Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Szer. Május 16, 2012 11:39 am

scorsesefan

scorsesefan

Bízom a Prometheusban is, meg az új Batmanben is (sokan mintha el is felejtették volna, hogy lesz, nem nagyon kerül szóba...), meg azért lesznek még érdekes dolgok. A Moonrise Kingdom és a Cosmopolis például nemsokára. Kezdődik Cannes is hamarost (wurli, neked nem ajánlották fel, hogy elmenj? Smile ), az ottani véleményekből tán azért majd le lehet szűrni egy-két dolgot (a Lawless például nagyon érdekel hogy sikerült).

342012 - Melyik lesz az év filmje?  - Page 2 Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Szer. Május 16, 2012 12:11 pm

boorman

boorman

Bár már tavaly elkészült, de csak fesztiválokon mutatták be, úgyhogy a Killer Joe az év filmje. Cool

352012 - Melyik lesz az év filmje?  - Page 2 Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Szer. Május 16, 2012 1:18 pm

wurlitzer



scorsesefan: nem Smile

362012 - Melyik lesz az év filmje?  - Page 2 Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Szer. Május 16, 2012 2:18 pm

scorsesefan

scorsesefan

boorman írta:Bár már tavaly elkészült, de csak fesztiválokon mutatták be, úgyhogy a Killer Joe az év filmje. Cool

Kábé 5 perccel a hozzászólás megírása után nekem is pont ez jutott az eszembe. Very Happy A trailert nem nézem meg, mert azt mondják sok mindent lelő.

Wurli - talán jövőre. Wink

372012 - Melyik lesz az év filmje?  - Page 2 Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Csüt. Május 17, 2012 3:50 pm

Beyonder

Beyonder
Admin

Jövő pénteken megnézem a Cosmopolist. Cool

http://filmvilag.blog.hu/

382012 - Melyik lesz az év filmje?  - Page 2 Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Pént. Május 25, 2012 10:51 pm

scorsesefan

scorsesefan

Új Batman tv-szpot egy-két új résszel is benne.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.