Egyesült magyar filmes fórum!

You are not connected. Please login or register

Ami kimaradt (sajnos)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1 Ami kimaradt (sajnos) on Csüt. Márc. 22, 2012 8:46 am

Nekem most a Sasok London felett (Enzo G. Castellari), tegnap adta a Hálózat TV. Sad Nem vette fel valaki esetleg...?

Felhasználó profiljának megtekintése

2 Re: Ami kimaradt (sajnos) on Szomb. Márc. 24, 2012 8:00 pm

sepi

Admin
Fel nem vettem, viszont torrenten kereng belőle magyar (ncore, majomparádé), angol (cinemageddon) és olasz (cinemageddon) nyelvű verzió is. Már ha nem ütközik az elveiddel a dolog.

Felhasználó profiljának megtekintése http://prizmafolyoirat.com

3 Re: Ami kimaradt (sajnos) on Szomb. Márc. 24, 2012 10:02 pm

sepi írta:Fel nem vettem, viszont torrenten kereng belőle magyar (ncore, majomparádé), angol (cinemageddon) és olasz (cinemageddon) nyelvű verzió is. Már ha nem ütközik az elveiddel a dolog.

Természetesen ütközik, ezzel együtt kerestem a szinkronos változatot, s persze nem leltem. De akkor csekkolom az NCore-t.

4 Re: Ami kimaradt (sajnos) on Vas. Márc. 25, 2012 11:29 am

boorman írta:Természetesen ütközik, ezzel együtt kerestem a szinkronos változatot, s persze nem leltem. De akkor csekkolom az NCore-t.

És meglett! Rendes emberek lecsaptak a Hálózat adására, mást nem tudok elképzelni. Mindenesetre nagyon helyes. Smile

5 Re: Ami kimaradt (sajnos) on Vas. Márc. 25, 2012 1:09 pm

Körkérdés: melyik az a 3 alapfilm, ami eddig kimaradt neked? És miért?

Nehéz hármat választani.
- Ed Wood
- A dolog
- Szalmakutyák

Nincs mentségem. Embarassed

Felhasználó profiljának megtekintése http://filmvilag.blog.hu/

6 Re: Ami kimaradt (sajnos) on Vas. Márc. 25, 2012 1:13 pm

sepi

Admin
Pedig fentiek még jó filmek is. Topciki hiányosságok:
- Biciklitolvajok
- Sátántangó
- 8 és fél

mondjuk.

Felhasználó profiljának megtekintése http://prizmafolyoirat.com

7 Re: Ami kimaradt (sajnos) on Vas. Márc. 25, 2012 1:25 pm

Az említett filmeket mind láttam. Cool

Viszont ezeket nem, vagy csak régen/részben: Sad
- Patyomkin páncélos
- A hetedik pecsét
- Az éjszaka

(Ami azt illeti, Antonioni- és Bergman-filmekből komoly az elmaradásom. És ez talán nem is teljesen véletlen.)

8 Re: Ami kimaradt (sajnos) on Vas. Márc. 25, 2012 1:28 pm

Akkor úgy látszik, egymás mulasztásait láttuk, mert nekem is megvolt mind a hat. Smile

Felhasználó profiljának megtekintése http://filmvilag.blog.hu/

9 Re: Ami kimaradt (sajnos) on Vas. Márc. 25, 2012 3:04 pm

Ed Wood, A dolog, Szalmakutyák, Patyomkin, Hetedik pecsét megvolt, a többi nekem sem, abból három ki is jön pont (sőt, 4).

10 Re: Ami kimaradt (sajnos) on Vas. Márc. 25, 2012 4:26 pm

Én most inkább nem égetem magam, mert nagyon hosszú lista lenne, helyette inkább azt mondom, nézzétek meg mindenképpen az Ed Woodot Smile Nem vagyok Burton rajongó, de az Ed Wood mestermű, toplistás leglegfilm nálam. Martin Landau Lugosija hibátlan benne.

11 Re: Ami kimaradt (sajnos) on Szomb. Márc. 31, 2012 2:10 pm

A Sasok London Felett -et most töltöttem le, a közeljövőben tervezem megnézni (legkésőbb a jövő hétvégén).

Kimaradt alapfilmek: Keresztapa 1-2, Rio Bravo, meg még egy csomó minden, ami ne jut eszembe.Smile

12 Re: Ami kimaradt (sajnos) on Szomb. Márc. 31, 2012 2:15 pm

Mr. Scott Pilgrim írta:Én most inkább nem égetem magam, mert nagyon hosszú lista lenne, helyette inkább azt mondom, nézzétek meg mindenképpen az Ed Woodot Smile Nem vagyok Burton rajongó, de az Ed Wood mestermű, toplistás leglegfilm nálam. Martin Landau Lugosija hibátlan benne.

Burton nagyon nem az én világom, de az Ed Wood-ot (és a Támad a Mars-t)én is imádom!Smile

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]