Egyesült magyar filmes fórum!

You are not connected. Please login or register

Milyen trasht / exploitationt láttál?

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26 Re: Milyen trasht / exploitationt láttál? on Pént. Jún. 29, 2012 11:41 am

sepi írta:Ez az ez-mind-te-vagy-hát-én-mi-vagyok típusú visszavágás annyira ócska, keress már valami frappánsabbat, hát én szégyellem magam helyetted Embarassed

Mondok egy frappánsabbat: nyasgem. Very Happy Egyébként meg nem kívánom folytatni tovább e diskurzust, mindössze felhívtam a figyelmed 1-2 jelentékeny apróságra, többek között arra, hogy nem én vagyok troll, hanem te. All in a day's work for SuperDan, de hallga!... máris máshol kérnek tőlem segítséget!
Hogy mondod, Lassie? Billy, öreg Harry unokája beleesett a kiszáradt kútba Sawyerék farmján, amikor elment a kék szvetteréért Johnsonékhoz? Megyek!

Felhasználó profiljának megtekintése

27 Re: Milyen trasht / exploitationt láttál? on Pént. Jún. 29, 2012 11:44 am

sepi

Admin
Be ne verd a fejed távozás közben! Suspect

Felhasználó profiljának megtekintése http://prizmafolyoirat.com

28 Re: Milyen trasht / exploitationt láttál? on Pént. Jún. 29, 2012 12:36 pm

sepi írta:Be ne verd a fejed távozás közben! Suspect

Vagy ahogy az egyik kedvenc filmemben mondják: "Fuck you and the horse you rode in on!".

29 Re: Milyen trasht / exploitationt láttál? on Pént. Jún. 29, 2012 3:17 pm

Fogadjunk, hogy ittatok már együtt sört. Vagy valamelyikötők lefeküdt a másik csajával.

30 Re: Milyen trasht / exploitationt láttál? on Pént. Jún. 29, 2012 3:53 pm

scorsesefan írta:Fogadjunk, hogy ittatok már együtt sört. Vagy valamelyikötők lefeküdt a másik csajával.
vagy régen jártak, és azóta meg megy a se veled-se nélküled

31 Re: Milyen trasht / exploitationt láttál? on Pént. Jún. 29, 2012 3:56 pm

sepi

Admin
Mr. Scott Pilgrim írta:
scorsesefan írta:Fogadjunk, hogy ittatok már együtt sört. Vagy valamelyikötők lefeküdt a másik csajával.

Az történt, hogy a sörözés alkalmával le akart szopni a mosdóban, de visszautasítottam.
Azóta duzzog. Rolling Eyes

Felhasználó profiljának megtekintése http://prizmafolyoirat.com

32 Re: Milyen trasht / exploitationt láttál? on Pént. Jún. 29, 2012 4:12 pm

sepi írta:
Mr. Scott Pilgrim írta:

Az történt, hogy a sörözés alkalmával le akart szopni a mosdóban, de visszautasítottam.
Azóta duzzog. Rolling Eyes

Ez az ő változata. Az enyém (és egyben az igazság) pedig az, hogy nem nagyon van mit leszopni, ha a másik fél nem szedi a hormontablettákat és elfelejt elmenni a műtétre! Mad

33 Re: Milyen trasht / exploitationt láttál? on Szomb. Dec. 15, 2012 1:35 am

Döbbenet, hogy mostanában miket találok youtubeon. Fent van pl. a Men behind the Sun, ráadásul több verzióban is, mondjuk ez egy olyan film, amit meg is néznék, meg nem is. Szerintem csak bele-bele nézek, aztán az is elég lesz ahhoz, hogy ne aludjak nyugodtan. Bírom a horrort, de az ilyen áldokumentarista, vagy simán csak nagyon naturálisan ábrázolt durvaságoktól kiakadok. A 731-es táborban történtekről meg olvasni is éppen elég volt.

De fent van ez is:

Meg az Ichi the Killer, az Audition, meg ki tudja még miféle bűnös filmcsemegék. Aztán lehet, hogy ez csak számomra ilyen nagy újdonság itt. Very Happy

34 Re: Milyen trasht / exploitationt láttál? on Szomb. Dec. 15, 2012 2:58 am

A linkelteket nem láttam, de az Ichi-t meg az Audiotion-t már jó pár éve volt szerencsém, igaz akkor még ilyen part 1-18 stílusban, az kicsit gyilkolja az élményt. Smile

35 Re: Milyen trasht / exploitationt láttál? on Szomb. Dec. 15, 2012 1:35 pm

Ami az igazán durva: magyar szinkronnal is tesznek fel komplett filmeket! Shocked Psycho 3, meg ilyenek... Még minőségre se olyan szarok.

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2