Egyesült magyar filmes fórum!

You are not connected. Please login or register

South Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1 South Park on Vas. Márc. 25, 2012 1:03 pm

10 Socially Relevant South Park Episodes

Jóféle válogatás, bár lehetne még bővíteni. Le kéne már számolni "a régen a South Park is jobb volt"-közhellyel. Nem jobb, más volt.

Felhasználó profiljának megtekintése http://filmvilag.blog.hu/

2 Re: South Park on Vas. Márc. 25, 2012 1:27 pm

Beyonder írta:Le kéne már számolni "a régen a South Park is jobb volt"-közhellyel.

Van ilyen közhely? Hülyék terjeszthetik.

Felhasználó profiljának megtekintése

3 Re: South Park on Vas. Márc. 25, 2012 1:46 pm

Ne hülyézzük le már egyből azt, akinek más a véleménye. Rolling Eyes

4 Re: South Park on Vas. Márc. 25, 2012 2:57 pm

Tanúsíthatom, hogy van ilyen közhely, sok ismerősöm osztja.

Az új évad első részét látta valaki? Ha igen, meg tudná nekem mondani, hogy milyen apropóból készülhetett?

5 Re: South Park on Vas. Márc. 25, 2012 4:43 pm

Beyonder írta:Ne hülyézzük le már egyből azt, akinek más a véleménye. Rolling Eyes

Hülye vagy. Laughing

6 Re: South Park on Vas. Márc. 25, 2012 4:58 pm

Hülye vagyok. Very Happy

7 Re: South Park on Vas. Márc. 25, 2012 6:04 pm

Mr. Scott Pilgrim írta:Hülye vagyok. Very Happy

Hülye vagyok? Hülye vagyok! flower

8 Re: South Park on Hétf. Márc. 26, 2012 2:17 am

scorsesefan írta:Tanúsíthatom, hogy van ilyen közhely, sok ismerősöm osztja.

Az új évad első részét látta valaki? Ha igen, meg tudná nekem mondani, hogy milyen apropóból készülhetett?

Most néztem meg. Természetesen zseniális. Cool A le nem hajtott vécéülőke témája mindig aktuális, de utalnak benne erre is. Ez mondjuk már nem egy friss dolog.

Van egyébként egy magyar szkeccsjelenet, amiben egy kicsit hasonló témát feszegetnek. (Értsd: külső szerv beavatkozása a magánéletbe abszurd indokkal.) Aki kitalálja, hogy melyik ez, az kap egy szép GIF-et. Smile

9 Re: South Park on Szomb. Márc. 31, 2012 2:14 pm

Beyonder írta: Le kéne már számolni "a régen a South Park is jobb volt"-közhellyel. Nem jobb, más volt.

Egyetértek. Az első 5-6évad egy beteg humorú sitcom sorozat volt, aztán fokozatosan váltottak át Amerika és a világ közéleti eseményeire/jelenségeire való reflektálásra. Személy szerint az első évadot nem szeretem, a 2.től vannak elég fasza részek. Aztán az 5-6 évadtól a 11-12.-ig szerintem nagyon rendben volt a sorozat. Az 13-14-15. szezonnak ingadozik a színvonala, vannak benne zseniális poénok, és bődületesen szar részek is vegyesen. Mindenesetre én szívesen nézem még mindig.

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]