Interzóna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egyesült magyar filmes fórum!


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Quentin Tarantino

+8
Barni
sepi
EdinaBHolmes
Metalucifer
boorman
Beyonder
Mr. Scott Pilgrim
admin
12 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26Quentin Tarantino - Page 2 Empty Re: Quentin Tarantino Csüt. Jún. 07, 2012 11:13 am

Barni

Barni

Django elszabadul!

27Quentin Tarantino - Page 2 Empty Re: Quentin Tarantino Csüt. Jún. 07, 2012 3:00 pm

Thunderstick

Thunderstick

Jó a trailer is, meg ez a zene is (Gramatik - Break a Loose). De a Savages-hez jobban passzolt azért:



Ez meg a Django nálam most a két leginkább várt film.

28Quentin Tarantino - Page 2 Empty Re: Quentin Tarantino Csüt. Jún. 07, 2012 3:10 pm

Beyonder

Beyonder
Admin

A magyar cím csak szerintem béna?

http://filmvilag.blog.hu/

29Quentin Tarantino - Page 2 Empty Re: Quentin Tarantino Csüt. Jún. 07, 2012 3:54 pm

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

Beyonder írta:A magyar cím csak szerintem béna?
szerintem tök okész, mondjuk én pont a Becstelen Brigantyk-at tartottam bénának

30Quentin Tarantino - Page 2 Empty Re: Quentin Tarantino Csüt. Okt. 18, 2012 11:20 pm

manuva



wurlitzer írta:sam shepard
A kép már eltűnt, de talán mégsem Sam Shepard volt rajta. Legalábbis semmi nyomát nem találtam az interneten, hogy benne lenne. Melyik az a Corbucci-western, amiről a szalont elnevezte?

31Quentin Tarantino - Page 2 Empty Re: Quentin Tarantino Pént. Okt. 19, 2012 2:59 pm

boorman

boorman

manuva írta:
wurlitzer írta:sam shepard
A kép már eltűnt, de talán mégsem Sam Shepard volt rajta. Legalábbis semmi nyomát nem találtam az interneten, hogy benne lenne. Melyik az a Corbucci-western, amiről a szalont elnevezte?

Minnesota Clay, látszik a háttérben:

Quentin Tarantino - Page 2 DJANGO-UNCHAINED-Christoph-Waltz-shooting

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.