Interzóna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egyesült magyar filmes fórum!


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Ami kimaradt (sajnos)

+2
sepi
boorman
6 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Ami kimaradt (sajnos) Empty Ami kimaradt (sajnos) Csüt. Márc. 22, 2012 8:46 am

boorman

boorman

Nekem most a Sasok London felett (Enzo G. Castellari), tegnap adta a Hálózat TV. Sad Nem vette fel valaki esetleg...?

2Ami kimaradt (sajnos) Empty Re: Ami kimaradt (sajnos) Szomb. Márc. 24, 2012 8:00 pm

sepi

sepi
Admin

Fel nem vettem, viszont torrenten kereng belőle magyar (ncore, majomparádé), angol (cinemageddon) és olasz (cinemageddon) nyelvű verzió is. Már ha nem ütközik az elveiddel a dolog.

http://prizmafolyoirat.com

3Ami kimaradt (sajnos) Empty Re: Ami kimaradt (sajnos) Szomb. Márc. 24, 2012 10:02 pm

boorman

boorman

sepi írta:Fel nem vettem, viszont torrenten kereng belőle magyar (ncore, majomparádé), angol (cinemageddon) és olasz (cinemageddon) nyelvű verzió is. Már ha nem ütközik az elveiddel a dolog.

Természetesen ütközik, ezzel együtt kerestem a szinkronos változatot, s persze nem leltem. De akkor csekkolom az NCore-t.

4Ami kimaradt (sajnos) Empty Re: Ami kimaradt (sajnos) Vas. Márc. 25, 2012 11:29 am

boorman

boorman

boorman írta:Természetesen ütközik, ezzel együtt kerestem a szinkronos változatot, s persze nem leltem. De akkor csekkolom az NCore-t.

És meglett! Rendes emberek lecsaptak a Hálózat adására, mást nem tudok elképzelni. Mindenesetre nagyon helyes. Smile

5Ami kimaradt (sajnos) Empty Re: Ami kimaradt (sajnos) Vas. Márc. 25, 2012 1:09 pm

Beyonder

Beyonder
Admin

Körkérdés: melyik az a 3 alapfilm, ami eddig kimaradt neked? És miért?

Nehéz hármat választani.
- Ed Wood
- A dolog
- Szalmakutyák

Nincs mentségem. Embarassed

http://filmvilag.blog.hu/

6Ami kimaradt (sajnos) Empty Re: Ami kimaradt (sajnos) Vas. Márc. 25, 2012 1:13 pm

sepi

sepi
Admin

Pedig fentiek még jó filmek is. Topciki hiányosságok:
- Biciklitolvajok
- Sátántangó
- 8 és fél

mondjuk.

http://prizmafolyoirat.com

7Ami kimaradt (sajnos) Empty Re: Ami kimaradt (sajnos) Vas. Márc. 25, 2012 1:25 pm

boorman

boorman

Az említett filmeket mind láttam. Cool

Viszont ezeket nem, vagy csak régen/részben: Sad
- Patyomkin páncélos
- A hetedik pecsét
- Az éjszaka

(Ami azt illeti, Antonioni- és Bergman-filmekből komoly az elmaradásom. És ez talán nem is teljesen véletlen.)

8Ami kimaradt (sajnos) Empty Re: Ami kimaradt (sajnos) Vas. Márc. 25, 2012 1:28 pm

Beyonder

Beyonder
Admin

Akkor úgy látszik, egymás mulasztásait láttuk, mert nekem is megvolt mind a hat. Smile

http://filmvilag.blog.hu/

9Ami kimaradt (sajnos) Empty Re: Ami kimaradt (sajnos) Vas. Márc. 25, 2012 3:04 pm

scorsesefan

scorsesefan

Ed Wood, A dolog, Szalmakutyák, Patyomkin, Hetedik pecsét megvolt, a többi nekem sem, abból három ki is jön pont (sőt, 4).

10Ami kimaradt (sajnos) Empty Re: Ami kimaradt (sajnos) Vas. Márc. 25, 2012 4:26 pm

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

Én most inkább nem égetem magam, mert nagyon hosszú lista lenne, helyette inkább azt mondom, nézzétek meg mindenképpen az Ed Woodot Smile Nem vagyok Burton rajongó, de az Ed Wood mestermű, toplistás leglegfilm nálam. Martin Landau Lugosija hibátlan benne.

11Ami kimaradt (sajnos) Empty Re: Ami kimaradt (sajnos) Szomb. Márc. 31, 2012 2:10 pm

Metalucifer

Metalucifer

A Sasok London Felett -et most töltöttem le, a közeljövőben tervezem megnézni (legkésőbb a jövő hétvégén).

Kimaradt alapfilmek: Keresztapa 1-2, Rio Bravo, meg még egy csomó minden, ami ne jut eszembe.Smile

12Ami kimaradt (sajnos) Empty Re: Ami kimaradt (sajnos) Szomb. Márc. 31, 2012 2:15 pm

Metalucifer

Metalucifer

Mr. Scott Pilgrim írta:Én most inkább nem égetem magam, mert nagyon hosszú lista lenne, helyette inkább azt mondom, nézzétek meg mindenképpen az Ed Woodot Smile Nem vagyok Burton rajongó, de az Ed Wood mestermű, toplistás leglegfilm nálam. Martin Landau Lugosija hibátlan benne.

Burton nagyon nem az én világom, de az Ed Wood-ot (és a Támad a Mars-t)én is imádom!Smile

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.