Interzóna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egyesült magyar filmes fórum!


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Californication

4 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Californication Empty Californication Pént. Ápr. 06, 2012 8:31 pm

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

Nézitek, szeretitek?

Én imádom, viszont most az ötödik évadban már azt éreztem én is, hogy a sorozat kezd elfáradni. Borzasztóan ingadozott a színvonal végig, volt egy halom mellékszál, de egyik sem volt rendesen kidolgozva, és ezek miatt a főszálra is kevesebb idő jutott, ráadásul néha azt éreztem, hogy az írók mintha néha csak próbálták volna az időt húzni, csak hogy valahogy eljussanak az évadzáróig, ahol egy rész alatt villámgyorsan elvarrtak mindent. Meg a mellékszálakkal is teljesen össze-vissza bántak, nem igazán volt íve az évadnak. Jobb lett volna kevesebb mellékszál és egy erősebb főszál, és azokat kidolgozni rendesen. Ráadásul Moody sem volt ebben az évadban annyira penge. Persze kaszáról szó sincs, mert ez még mindig jó, csak már nem OLYAN jó. Nagyjából olyan, mint a második évad, amit a hibátlan harmadik és negyedik követett, szóval remélem az írók megint összekapják magukat.

Viszont RZA egész évados mellékszerepeltetése hatalmas húzás volt.
Californication 530008_10150788971740844_11008265843_11701822_1257546609_n



A hozzászólást Mr. Scott Pilgrim összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 06, 2012 8:35 pm-kor.

2Californication Empty Re: Californication Pént. Ápr. 06, 2012 8:35 pm

sepi

sepi
Admin

Az első két évaddal elvoltam, de annyira nem cuppantam rá, hogy elkezdjem a harmadikat is. (Kb. a Hunggal vagyok még így, tök jó meg minden, de nem hiányzik.)

http://prizmafolyoirat.com

3Californication Empty Re: Californication Szomb. Ápr. 07, 2012 7:42 pm

Beyonder

Beyonder
Admin

Nekem is csak az első két évad volt meg, modorosnak találtam + nem igazán tudtam Moody figurájával szimpatizálni. Bővebben.

http://filmvilag.blog.hu/

4Californication Empty Re: Californication Csüt. Jún. 07, 2012 6:14 am

manuva



Beyonder írta:Nekem is csak az első két évad volt meg, modorosnak találtam + nem igazán tudtam Moody figurájával szimpatizálni. Bővebben.

Azt ugye már megszoktuk, hogy minden (értsd: MINDEN) hollywoodi vígjátékban koravének a gyerekszereplők, és, hogy ez jajdevicces, mert szembe lehet őket állítani az infantilis felnőttekkel.

Azért az 500 nap nyárban ez tök vicces, nem?

5Californication Empty Re: Californication Csüt. Jún. 07, 2012 3:27 pm

Beyonder

Beyonder
Admin

manuva írta:
Beyonder írta:Nekem is csak az első két évad volt meg, modorosnak találtam + nem igazán tudtam Moody figurájával szimpatizálni. Bővebben.

Azt ugye már megszoktuk, hogy minden (értsd: MINDEN) hollywoodi vígjátékban koravének a gyerekszereplők, és, hogy ez jajdevicces, mert szembe lehet őket állítani az infantilis felnőttekkel.

Azért az 500 nap nyárban ez tök vicces, nem?

Annyira nem vicces, hogy emlékezzek rá, pedig láttam a filmet. Smile

http://filmvilag.blog.hu/

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.