Interzóna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egyesült magyar filmes fórum!


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Community (NBC)

4 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Community (NBC) Empty Community (NBC) Vas. Ápr. 29, 2012 5:26 pm

scorsesefan

scorsesefan

Most fejeztem be az első évadot, és kimondottan tetszik - nagyon vicces (érzek némi halvány kapcsolatot az Arrested Developmenttel, és elvileg a készítők között van is valamennyi átfedés), szinte mindegyik szereplő el lett találva (nyilván vannak azért erősebb karakterek), tele van filmes utalásokkal, cameoznak olyan arcok, mint Patton Oswalt és Jack Black, a rész végi (főleg Abed-et és Troyt szerepeltető) kis jelenetek pedig fergetegesek.
Kedvenc részek: "obviously" a Scorsese stílusú rész, a paintballos, és mikor Troy újra focizni akar.

Valaki nézi esetleg?

2Community (NBC) Empty Re: Community (NBC) Vas. Ápr. 29, 2012 9:44 pm

Balakin

Balakin

igen én nézem és nagyon szeretem. Paintballoshoz hasonló és paintballos rész is lesz még, azok a legkirályabbak (lépést tartok a sorozattal, harmadik évad vége felé járok).

http://balakin1.deviantart.com/

3Community (NBC) Empty Re: Community (NBC) Vas. Ápr. 29, 2012 10:46 pm

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

imádom Smile talán a legjobb jelenleg futó komédiasorozat

4Community (NBC) Empty Re: Community (NBC) Kedd Május 01, 2012 4:40 pm

Beyonder

Beyonder
Admin

A májusi Filmvilágban az egyik sitcomos cikkben főleg ezt a sorozatot elemzi a szerző, illetve konkrétan a Káoszelmélet kezdőknek című epizódot.

Az első évadot láttam én is, tetszett, de valahogy mégsem kattantam rá.

http://filmvilag.blog.hu/

5Community (NBC) Empty Re: Community (NBC) Kedd Május 01, 2012 5:52 pm

scorsesefan

scorsesefan

Közben a második évadot is végignéztem és nem változott a véleményem. Kedvenc részek: a karácsonyi (obviously), a zombis, az összeesküvéses, "dungeons and dragons"-ös, diákelnök-választásos. És a paintballosok most is mókásak voltak.

Egyébként erősödik a már korábban is meglévő érzésem, hogy több poént alapból úgy terveznek már, hogy otthon nézik az emberek a részeket gépen vagy valamilyen hordozón, és meg-megállítják egy-egy helyen (ld. például a választásos részben a névjegyeket, amiket csak pár másodpercre hagynak képernyőn).

6Community (NBC) Empty Re: Community (NBC) Kedd Május 22, 2012 8:56 pm

scorsesefan

scorsesefan

Lezárult a 3. évad, szerintem három igazán jó résszel. A 3x20-at már vagy 3-szor végigpörgettem, fergeteges lett, az évad egyik csúcspontja nálam.

És a jövő: Dan Harmont kirúgták, a 4. évad csak 13 részes lesz. Nem szeretnék jóslatokba bocsátkozni, meglátjuk mi lesz, nagy reményekkel azért nem vagyok telve. De kívánom, hogy lepjenek meg. Legrosszabb esetben lesz három újranézhető évad, mint az Arrested Developmentnél. Smile

7Community (NBC) Empty Re: Community (NBC) Kedd Május 22, 2012 10:34 pm

Balakin

Balakin

Nemtudom mit várnak Harmon kirúgásától. Valószínű elveszti a sava-borsát a sorozat és még ennyien se fogják nézni mint eddig. De lehet aztán nem így lesz.
Az évadzárókhoz még nem volt szerencsém de a héten megnézem mindenképp (barátnőmet meg kell várnom vele, ő meg nem ér rá mindig).

http://balakin1.deviantart.com/

8Community (NBC) Empty Re: Community (NBC) Kedd Aug. 14, 2012 2:58 am

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

Most darálom a harmadik évadot, és ez eddig übereli az eddigi évadokat. És még most tartok csak kb. a felénél. De ez egyszerűen egyre zseniálisabb. Volt már 2001 homage, megcsinálták a Heart of Darkness: A Filmmaker's Apocalypse-t egy epizódban, most meg az Invasion of the Body Snatchers-t dolgozták fel Glee mániával, még a kultikus jelenetet is feldolgozták. Ennyi, és ilyen szinten kreatív filmes utalás utoljára talán a Spacedben volt. A kurva anyját az NBC-nek, hogy kirúgták Harmont...

9Community (NBC) Empty Re: Community (NBC) Kedd Aug. 14, 2012 10:47 am

Balakin

Balakin

Nos igen. És akkor még a 8bites epizódról ne is beszéljünk Very Happy

http://balakin1.deviantart.com/

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.