Interzóna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egyesült magyar filmes fórum!


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Pályázatok

+4
sepi
Mr. Scott Pilgrim
boorman
Beyonder
8 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Üzenet [2 / 3 oldal]

26Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Hétf. Május 07, 2012 10:29 pm

Beyonder

Beyonder
Admin

wurlitzer írta:ez tök jó! itt az idő, hogy elkezdjem írni egy régi ötletemet, egy magyarországon játszódó westernt. tudom, már volt ilyen, de nem árt ha lesz több Smile most agyalok három hétig, aztán ti lesztek az előzsüri, mit szóltok? van már egy elég konkrét időszak, amibe a történetet akarom helyezni, de kiváncsi vagyok a ti véleményetekre, Magyarország történelmének mely időszakában tudnátok elképzelni egy westernt? káosz kell, és törvénytelenség, és ne talpuk alatt fütyül a szél féle betyáros hortobágy legyen, az már volt.


Helyezd a Tanácsköztársaság idejébe. A főhős(ök) a Lenin-fiúk ellen küzd(enek), valahol az Alföldön. Komcsiölő hősök, kell ennél több? Ha erre nem ad a kormány pénzt, akkor semmire.

http://filmvilag.blog.hu/

27Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Kedd Május 08, 2012 10:54 am

frank



nem a kormány adja a pénzt Smile amúgy remek ötlet.

valaki letöltötte az adatlapot? word dokumentumban hogyan lehet ikszelni? meg ha valamit ikszelsz, akkor az azt jelenti, h nem az a helyes. max ha mellé teszed az ikszet, nem?

28Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Szomb. Május 12, 2012 10:38 pm

frank



boorman írta:
Mr. Scott Pilgrim írta:csak azt akartam mondani, hogy az egyáltalán nem baj, ha egy film csak szórakoztatni akar, és nem szeretem azt a hozzáállást, hogy ami nem gondolkodtat el, csak simán szórakoztat (pl. Indiana Jones), az alantasabb, mint az, ami elgondolkodtat.

Ebben igazad is van. Smile

De engem akár az Indiana Jones is el tud gondolkodtatni. Konkrét példa: hogyan bírja levegővel Indy a tengeralattjáróra kapaszkodva hosszú-hosszú kilométereken át?
az Indiana Jones-ban rengeteg elgondolkodtató dolog van. tényleg létezett a frigyláda? milyen íze lehet a majomagyvelőnek, de kíváncsi nem vagyok rá... ki lehet kézzel tépni egy szívet?

de nem csak hogy Indy sztorija jól van megírva, hanem jól kitalált figura. igazi 2arc, mégse pszicho. egyetemi tanár, aki szabad idejében a kóbojkodik a világ minden jelentősebb régészeti lelőhelyén.

ilyen magyar lehetne Szent László testének megtalálása, azt hiszem a Hunyadiaké sincs meg ott ahol a koporsójuk...
Dérhidi Csombor, az Elte régészeti tanszék előadó tanára, aki egy illegális szemétlerakodó melletti barlangban talál földalatti ásványvíz-forrást. Nem retten vissza a kalasnyikov, disznóölő kés használatától. Mint egykori légiós, hasznosítja az ottani surveillance tapasztalatait. A diplomája hamis, hol lett volna ideje a légió mellett tanulni... Az egész úgy kezdődött, hogy afrikában, az egyik bevetésen lenyúltak 6 tonna aranyat...

29Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Vas. Május 13, 2012 2:36 pm

Beyonder

Beyonder
Admin

Nem rossz ötlet, csak kár, hogy pont a kalandfilm az a műfaj, amit pénz nélkül nem lehet művelni. Triller, horror játszódhat egy koporsóban (Buried) vagy egy kockában is (A kocka), kalandfilmhez sajna több befektetés kell.

http://filmvilag.blog.hu/

30Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Vas. Május 13, 2012 4:15 pm

frank



a Kocka szerintem nem volt annyira olcsó ahogy a közvélekedés gondolja.

amúgy természetesen igazad van

31Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Hétf. Május 14, 2012 9:50 pm

frank



ha már ennyi koponya van itt, kíváncsi lennék mi a véleményetek a Strici c. műhöz újragondolt szinopszisomról.

na, itt is van

Eszter, a rendőrnő ex-kollégája ügyét vizsgálja, akit elgázoltak és félholtan hagyták az utcán. Az ügy szálai a helyi bűnbandához vezetnek, akik lányokat futtatnak és azokkal kereskednek. A nő beépül a kuplerájba, de akivel szembenáll, az a Strici, élete legkeményebb ellenfele.


A S T R I C I
írta Frank Chi
...
...



A hozzászólást frank összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 17, 2012 5:29 pm-kor.

32Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Kedd Május 15, 2012 12:38 am

Beyonder

Beyonder
Admin

Ha olvastam is az eredeti sztorit, már nem emlékszem rá, úgyhogy nem tudom, mi a különbség a régi verzióhoz képest. Szerintem: ez a történet sorozatban jobban működne.

http://filmvilag.blog.hu/

33Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Kedd Május 15, 2012 10:03 am

frank



feszesebb pár dolog, a jelenet-sorrend világosabb ok-okozatot követ. meg pár új részlet, a vakációra mentek, meg az h a rendőrnő célja a fegyver előkerítése...

szerintem is jobban működ(het)ne sorozatként, de ekkora ívű sztoriból szerintem mondjuk 3-4 részes minisorozatot lehetne kibontani és akkor még újabb mellékszálakat kéne megírni, pl. a fegyverről, a lányokról, Fless bandájáról, egyéb üzletekről...

hosszabb, 9-10-részes évad úgy lehetne belőle, h nem csak Fless körül és Eszter körül forogna a sztori, hanem még egy-két ilyen ívű történet folyna végig mondjuk valamelyik zsaruról, valamelyik bandatagról, és lányról.
és akkor valószínűleg egy másik balhénak is hangsúlyos részt kéne kapni a történetben, amin nyomoznak, a tagok bele vannak bonyolódva és vezetnek máshova is a szálai...

34Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Kedd Május 15, 2012 11:08 am

frank



egy másik műfaj

ezzel nem vagyok teljesen elégedett


Budapest 2040. A központi kormányzat a bűnözés visszaszorítására új azonosítórendszert vezetett be. A közrend fő védelmezője a Nemzeti NyomozóIroda, amelyik az állampolgárok megfigyeléséből származó minden adatot ellenőriz. Az igazoltások mindennaposak a rendőrállam ellen fellépő ellenállás fegyveres akciói miatt. A gazdasági összeomlás magával hozta a korrupciót, ami megjelent a rendőrség soraiban is.


A P Ó K H Á L Ó J Á B A N
írta Frank Chi
...
...



A hozzászólást frank összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 17, 2012 5:29 pm-kor.

35Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Kedd Május 15, 2012 1:07 pm

frank



na jó, ha senki se tud hozzászólni, akkor leszedem. majd kitalálom hogy legyen.

36Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Szer. Május 16, 2012 1:41 pm

cj

cj

frank írta:mi a véleményetek a Strici c. műhöz újragondolt szinopszisomról.

A régire már én se emlékszem, de ennek ránézésre jót tenne egy nagyobb átalakítás. Szerintem nem elég hihető így, az ok-okozat nem túl megalapozott.

Először is, nem lehet valakit csak úgy levinni a kocsisorra, tehát ebben fenyegetés, zsarolás kell legyen (amit meg nem ártana szinopszis szintjén is hangsúlyozni, a vakációra menetelnél talán fontosabb).

Vajon Fless egy szemét strici vagy egy jótevő? Vagy mindkettő? "Az új lányt megtámadja az egyik kocsisoron dolgozó utcalány. Fless elintézi az ügyet." Ez alapján mintha jótevő lenne. Az Anita nevű lány indokolatlanul túl készségesnek tűnik: "[Fless] ráállítja Anitát [a zsarura]" (Miért nem kér a zsarutól segítséget?)

Most akkor a zsarut lelövik vagy elgázolják?
Egyébként nem világos Fless miért lövi le a zsarut, teljesen idióta, csak úgy hébe-hóba gyilkolászik, a következményeket le se szarja?
Az eddigi főnök strici - nyilván ő teszi el láb alól azt is - kinyírása még hagyján egy ilyen mocskos bűnügyi filmben, de zsarut nem kellene csak úgy öldössön.
Az, hogy valaki sápot szed, az nem elég ok a gyilkolásra. Valaminek a végkifejlete kellene legyen a gyilkosság. Így nincs súlya. Hogy Eszter számára lenne súlya, az se hihető. Ha Eszternek a zsaruval rossz volt a kapcsolata, akkor mégis miért is épül be miatta kurvának? Nyomós indok kellene, egy halott zsaru, akivel megromlott a viszonya, az elég sovány.
Drámaibb volna, ha például a zsarut alaposan összevernék, majd a kórházban még mielőtt belehalna a sérüléseibe, meglátogatná közeli haverja, Eszter, aki nem épülne be sehova, hanem megszállottan nyomozna a tettes után. (Esetleg még a kórházba kerülése előtt találkozhatna a zsaru Eszterrel, hadd értesüljön időben a néző a kapcsolatukról.)
Az eredetiben lehet volt ilyesmi, nem tudom.

Szerintem a felét nyugodtan húzd ki, a másik felét meg írd át egy kemény bűnügyi drámára.
Sokkal jobb lenne, ha nem gyilkolászna egyik karakter se könnyedén, hacsak nem teljesen hülye vagy őrült. Unalmasak ezek a lagymatag gyilkolások, illetve horrorba illő az ilyesmi.
A leírás alapján Fless nem is strici, hanem egy ámokfutó gyilkos, akinek az áldozatait alig lehet összeszámlálni: játékfüggő srác; a lány stricije; a zsaru; kuplerájt irányító banda...
Sőt, úgy tűnik Lilunak is a gyilkosság a hobbija. Nemhogy örülne, hogy megszökhet a fogságból, hanem még meg is öli a fogvatartóit mint valami Nikita.

37Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Szer. Május 16, 2012 3:34 pm

frank



nem szerencsés úgy kezdeni, h az ok-okozat nem működik, ha nem vagy biztos benne, h jól érted-e ami történik. de vegyük sorban

cj írta:
Először is, nem lehet valakit csak úgy levinni a kocsisorra, tehát ebben fenyegetés, zsarolás kell legyen (amit meg nem ártana szinopszis szintjén is hangsúlyozni, a vakációra menetelnél talán fontosabb).
nem is csak úgy viszik le a kocsisorra. először is a barátját kikötik a radiátorhoz, aztán halálra késelik. amikor meg haldoklik, közben megerőszakolják a lányt. aztán viszik a kocsisorra.

a vakációra menetel egy más dologra vonatkozik. az akkor van, amikor a kupleráj előző bandáját intézik el. abból a bandából az egyik tag dobja föl a főnökét, aki aztán átveszi a kupleráj vezetését és a kérdezősködő zsaruknak mondja h vakációra mentek.

cj írta:Vajon Fless egy szemét strici vagy egy jótevő? Vagy mindkettő? "Az új lányt megtámadja az egyik kocsisoron dolgozó utcalány. Fless elintézi az ügyet." Ez alapján mintha jótevő lenne.
Fless a befektetését védi. miért hagyná h egy másik lány összevagdossa az arcát? futtatás 101. természetesen Anitának jól esik, h megvédi őt.

cj írta:Az Anita nevű lány indokolatlanul túl készségesnek tűnik: "[Fless] ráállítja Anitát [a zsarura]" (Miért nem kér a zsarutól segítséget?)
ez indokolt felvetés lenne, de a zsaru a kocsisoron dolgozó lányokból húz ki pénzt, eddig se érdekelte őtet a lányok sorsa... Anitának is az első alkalommal üzen a stricijének, h mennyit fog fizetni.
cj írta:Most akkor a zsarut lelövik vagy elgázolják?
Egyébként nem világos Fless miért lövi le a zsarut, teljesen idióta, csak úgy hébe-hóba gyilkolászik, a következményeket le se szarja?
lelövi és elgyúrja. azért mert ő nem fog fizetni. és igen, a következményeket leszarja. mert ő a Strici.
de abból lehet valami, h legyen még valami komolyabb dolog köztük.
cj írta:
Ha Eszternek a zsaruval rossz volt a kapcsolata, akkor mégis miért is épül be miatta kurvának? Nyomós indok kellene, egy halott zsaru, akivel megromlott a viszonya, az elég sovány.
igazad van.
itt fordított logika működik. Esztert annyira megviselte az a kapcsolata, h nem tudja lezárni. azért épül be, csinál magából kurvát, h lezárja azt a dolgot.
cj írta:
Sőt, úgy tűnik Lilunak is a gyilkosság a hobbija. Nemhogy örülne, hogy megszökhet a fogságból, hanem még meg is öli a fogvatartóit mint valami Nikita.
Lilut elviszik egy félreeső helyre hárman és nem romantikus gyertyás vacsorára...

ha azt követném, h Eszter nem épülne be, hanem csak nyomozna, akkor soha se építene ki közvetlen kapcsolatot Liluval, soha se tudná meg, ki az az Anita.
a korrupt zsaru elmondaná neki a kórházban h ki tette (kitalálna valami indokot, h miért, ha nem akarná elmondani, h pénzt szedett ki a stricikből) és azt hiszem ez elég lenne a meggyanusításhoz. csakhogy a strici tesz erről, h ne így legyen. annyira azért ő se hülye, h életben hagyja azután

38Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Szer. Május 16, 2012 4:39 pm

frank



már tudom is h hogy volt
Eszter...
szerelmes volt vagy csak úgy hitte...



A hozzászólást frank összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 17, 2012 5:30 pm-kor.

39Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Szer. Május 16, 2012 6:57 pm

cj

cj

Most, hogy írod, már rémlik, hogy anno a könyvedben olvastam ilyen radiátoros jelenetet. Az új szinopszisból azonban nem derül ki mekkora tróger a Fless, és a nő miért hajlandó kurválkodni. Bele kellene írni.

De továbbra is úgy vélem, inkább akció és nem karaktervezéreltek az események. A gyilkosságoknak nincs különösebb indoka, és így az ok-okozat nem a legjobb.
Miért öl ilyen könnyelműen Fless? Így igen elfajult egy "strici". Jobban alá kellene támasztani, több magyarázatot, kifejtést igényelne hogyan jutott idáig. Mik az előzmények?
(És ha megvan a magyarázat, lehet akkor se ártana ritkítani a gyilkosságokat.)

Miért ne építhetne ki Eszter kapcsolatot Liluval, ha nem épül be? Zsarolással, büntetés elengedésének ígéretével némelyik bűnözőt rá lehet venni a társai beköpésére stb. Pl. Lilut lekapcsolják és ajánlatot tesznek neki (akár ügyész is hozzájárulhat vmi akármilyen vád elengedéséhez, mert egy rendőr megöléséről van szó - illetve nem tudom mi Magyarországon a gyakorlat, ki dönthet ilyen ügyben).

No, de Lilu egy gyámoltalan nő. Elvetemült elrablói, főleg, ha hárman vannak, hogy lehetnek olyan balfaszok, hogy hagyják magukat megöletni? Miért nem ők ölik meg? A leírásod szerint a történetnek ezen a pontján egyértelműen az esetlegesség, a véletlen, az akció irányít.

"Fless lebeszéli a találkozót egy másik banda vezetőjével, Marco-val, aki két lány mellett fegyvereket is hoz neki. Eszter miután távozik a kuplerájból, elkezdi szervezni a rajtaütést..."
Nem túl bonyolult így is és sok másfél órára az egész? Mi lenne, ha alapból lennének fegyverei? (Marcora és bandájára nincs szükség.) Eddig mivel lőtte le a zsarut? Vagy hirtelen arzenál kell neki, mert tudja, hogy mindjárt jön a kommandó? Szerintem inkább sejtetésként jóval előbb érdemes a csávó házi fegyverraktárát megmutatni.

Szerintem ha egyszerűsítesz a történeten, jobb lesz.

40Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Szer. Május 16, 2012 6:59 pm

cj

cj

frank írta:már tudom is h hogy volt
Eszter szerelmes volt valamikor ebbe a zsaruba, de az kiölte belőle. Verte, félrekefélt, s neki már nem lehet gyereke. Két éve történt, de azóta is ezen a pályán haladt, kártya-pénz-nők. Mindenki tudta a rendőrök közt, hogy milyen zsaru volt, simították már el az ittas vezetéseit...
szerelmes volt vagy csak úgy hitte...

A fordított logikás dolog helyett jobban működne a szokásos bosszú, ill. igazságtétel klisé.

41Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Szer. Május 16, 2012 7:16 pm

cj

cj

Akinek van kedve a filmötletvadászaton közösen (is) nyomulni, küldjön PM-et.

Update: már nem aktuális



A hozzászólást cj összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 23, 2012 11:11 pm-kor.

42Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Szer. Május 16, 2012 7:27 pm

frank



cj írta:Miért ne építhetne ki Eszter kapcsolatot Liluval, ha nem épül be? Zsarolással, büntetés elengedésének ígéretével némelyik bűnözőt rá lehet venni a társai beköpésére stb. Pl. Lilut lekapcsolják és ajánlatot tesznek neki (akár ügyész is hozzájárulhat vmi akármilyen vád elengedéséhez, mert egy rendőr megöléséről van szó - illetve nem tudom mi Magyarországon a gyakorlat, ki dönthet ilyen ügyben).
Lilunak csak azután lenne szüksége, h elengedjék a büntetését, miután önvédelemből a támadóit, megölte/megsebesítette. Nem öli meg mindet, ezt tényleg illene pontosítani, mert később jönnek is utána hogy elkapják... (de erről se tudna Eszter ha nem lenne 'bent', a kuplerájban)

ő mindig úgy volt Flessel, hogy saját szántából van vele, rosszabb volt neki előtte, úgyh ő soha se köpne Flessre

de az, h Fless ezután el akarja adni őt külföldre, szerintem nagyobb dráma


Marco: Flesséknek vannak fegyvereik, de az úgy megy, h fejleszteni kell, meg mindig kell új, ha a régit használtad... Marco hoz váltás-csajokat és viszi el Lilut. ne higyje senki hogy a bűnözők csak egy dolgot tudnak, az egyik hozza a másikat...

43Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Szer. Május 16, 2012 7:49 pm

frank



a fordított logikában az a veszélyes, h nincs logikája. kiszámíthatatlan.

amikor a néző rájön, h nem szerelemből teszi, hanem azért mert ez az ember tönkretette minden álmát, amikor leesik, h a gyötrelem tetteti vele ezt amikor ezt teszi, az a DRÁMA

44Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Szer. Május 16, 2012 7:57 pm

cj

cj

frank írta:
amikor a néző rájön, h nem szerelemből teszi, hanem azért mert ez az ember tönkretette minden álmát, amikor leesik, h a gyötrelem tetteti vele ezt amikor ezt teszi, az a DRÁMA

Hát ha meg tudod oldani úgy, hogy a nézőnek ez hitelesen átjöjjön, akkor oké.

45Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Szer. Május 16, 2012 8:01 pm

cj

cj

frank írta:
Lilunak csak azután lenne szüksége, h elengedjék a büntetését, miután önvédelemből a támadóit, megölte/megsebesítette.

Lehetne azért neki bármilyen mondvacsinált büntetése korábbról, úgyis csak mellékszereplő egy mellékszálban. Most így úgy néz ki, hogy azért éli túl az őt ért támadást, hogy aztán külföldre küldhesse Fless.
Ha Lilut előbb kiírnád (és Marcot be se hoznád), akkor a végkifejletnél Flessre és Eszterre koncentrálódna a figyelem.
De te tudod...

46Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Szer. Május 16, 2012 9:00 pm

frank



cj írta:
Hát ha meg tudod oldani úgy, hogy a nézőnek ez hitelesen átjöjjön, akkor oké.
ebben már a színésznőnek is oroszlánrésze lesz... Smile

47Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Csüt. Május 17, 2012 3:48 pm

Beyonder

Beyonder
Admin

frank írta:egy másik műfaj

ezzel nem vagyok teljesen elégedett


Budapest 2040. A központi kormányzat a bűnözés visszaszorítására új azonosítórendszert vezetett be. A közrend fő védelmezője a Nemzeti NyomozóIroda, amelyik az állampolgárok megfigyeléséből származó minden adatot ellenőriz. Az igazoltások mindennaposak a rendőrállam ellen fellépő ellenállás fegyveres akciói miatt. A gazdasági összeomlás magával hozta a korrupciót, ami megjelent a rendőrség soraiban is.


A P Ó K H Á L Ó J Á B A N
írta Frank Chi

Egy éjszaka szolgálaton kívüli rendőröket gyilkolnak meg. A rendőrség vizsgálati csoportot állít fel, és különböző szálakon indul el a nyomozás.

A metró aluljárókban emberek ismeretlen betegségektől szenvednek mint a leprások. A városban oxigén-bárok vannak, mert a város levegője rossz hatással van a koncentrációra és a közérzetre. Ezért legalizálták az euforiátokat, ami szintén korai elhalálozásokat okoz, közlekedési baleset vagy hirtelen szívleállás formájában, de a város hozzászokott, a halál jó, "tisztul a társadalom".

A gyilkosság gyanusítottja távozott egy géppel az országból - a nyomozó ellenőrzi a személyi okosgépén a nevet, amit a halott rendőrök híváslistáján szereplő alaktól szereznek meg.

Azonban hiba történik a rendszerben. Néhány perccel később a gyanusított azonosítóját regisztrálja a rendszer városban. Egy másik férfi fényképével.

A rendőrök visszatérnek a kapitányságra. Hihetetlenkedve mondják el a dolgot, mindenki ráfogja az elektronika ördögére. Azt az alakot, akivel a rendőrök korábban kihallgattak, holtan találják egy kukában a lakásától nem messze.

Egy másik férfitól, aki találkozott a halottal, előkerül egy hangfelvétel, amiből kiderül, hogy a rendőrök meggyilkolását megrendelték... Utánanéznek, min dolgoztak. A rendőri vezetők, akik alatt a rendőrök dolgoztak, senki se akar tudni semmit, az ügyirataik eltűntek... A kihallgatottat elrabolják, az újfajta azonosító-rendszerrel jutottak a nyomára.

Ha ki akarják deríteni az igazságot, az ügyben nyomozóknak előbb kell eljutnia az eltűnt gyanusítotthoz, mielőtt a korrupt rendőri vezetők az erőszakszervezet teljes erejével az elrabolt bűntársból kiszedett információk alapján végleg elvarrják a szálakat...

Az alapötlet nem rossz, de nekem ez is túl van bonyolítva.

Viszont: ezt a topikot hagyjuk meg a pályázatoknak. Indíts sajátot az Egotrip-ben, vagy máshol.

http://filmvilag.blog.hu/

48Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Csüt. Május 17, 2012 5:27 pm

frank



wurlitzer kezdte h ideteszi majd amit küldeni akar...

minek kellett idézned az egészet? természetesen nem indítok újabb topikot, eddig se voltatok nagy segítség...

cj, köszönet. azon gondolkoztam, h a szpoileres részeket kihúzom innen a fórumról, de nem fogok vele bajlódni. vagy mégis.

49Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Csüt. Május 24, 2012 2:55 pm

frank



50Pályázatok - Page 2 Empty Re: Pályázatok Csüt. Május 24, 2012 5:24 pm

Beyonder

Beyonder
Admin


Ez valami nagyon ravasz reklámizének tűnik.

http://filmvilag.blog.hu/

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.