Interzóna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egyesült magyar filmes fórum!


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Melyik filmből van az idézet?

+5
Thunderstick
Mr. Scott Pilgrim
wurlitzer
cj
manuva
9 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Üzenet [4 / 6 oldal]

76Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Kedd Júl. 03, 2012 9:20 am

Thunderstick

Thunderstick

Aha.

77Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Kedd Júl. 03, 2012 9:30 am

sepi

sepi
Admin

"Önt egy egység pénzbüntetésre ítélem ismételt beszéderkölcsi szabálysértés miatt!"

http://prizmafolyoirat.com

78Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Kedd Júl. 03, 2012 9:32 am

Thunderstick

Thunderstick

Pusztító

79Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Kedd Júl. 03, 2012 9:34 am

sepi

sepi
Admin

Thunderstick írta:Pusztító

Úgyvan, jóreggelt! cheers

http://prizmafolyoirat.com

80Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Kedd Júl. 03, 2012 10:04 am

Thunderstick

Thunderstick

"Liberate... tutemae... ex inferis."

81Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Kedd Júl. 03, 2012 12:11 pm

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

Army Of Darkness?

82Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Kedd Júl. 03, 2012 12:25 pm

manuva



Thunderstick írta:"Liberate... tutemae... ex inferis."
Event Horizon

83Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Kedd Júl. 03, 2012 1:01 pm

Thunderstick

Thunderstick

manuva írta:
Thunderstick írta:"Liberate... tutemae... ex inferis."
Event Horizon
Azaz.

84Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Kedd Júl. 03, 2012 2:15 pm

manuva



-Hogy nyitottad ki a bilincset?
-Lenyeltem a kulcsot.
-Honnan tudtad, hogy pont most lesz rá szükséged?
-Minden héten lenyelem.

85Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Szer. Júl. 04, 2012 8:58 am

manuva



- Szoktál néha szörfözni?
- Majd az első randin kiderül!
- Nem kell járnod vele, rövidesen a férje leszel.
- És akkor a tiéd leszek, felség.

86Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Csüt. Júl. 05, 2012 6:55 pm

manuva



A nindzsák a nyomunkban vannak!

87Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Pént. Júl. 06, 2012 1:44 pm

manuva



A film címe két szóból áll, és mindkét szó szerepel a fenti idézetekben.

88Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Pént. Júl. 06, 2012 1:48 pm

sepi

sepi
Admin

manuva írta:A film címe két szóból áll, és mindkét szó szerepel a fenti idézetekben.

Csak a Szörfös nindzsák lehet.

http://prizmafolyoirat.com

89Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Pént. Júl. 06, 2012 6:12 pm

manuva



sepi írta:
manuva írta:A film címe két szóból áll, és mindkét szó szerepel a fenti idézetekben.

Csak a Szörfös nindzsák lehet.
Az!

90Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Pént. Júl. 06, 2012 10:02 pm

sepi

sepi
Admin

"- Ezek a fiúk a fiaim voltak. És most cserbenhagynak.
- Szó sincs róla, ők megtettek mindent. Biztosan úgy haltak meg, hogy önre gondoltak."

http://prizmafolyoirat.com

91Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Vas. Júl. 15, 2012 10:07 am

manuva



Még egy kis segítség?

92Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Csüt. Okt. 18, 2012 7:09 pm

Thunderstick

Thunderstick

"I'm sweating like a cunt."

93Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Csüt. Okt. 18, 2012 7:28 pm

scorsesefan

scorsesefan

Sexy Beast Cool

94Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Csüt. Okt. 18, 2012 8:05 pm

Thunderstick

Thunderstick

Don Logannek a filmtörténelem legnagyobb gonosztevői közt a helye!

Ezt a szövegét a szinkronban, hogy fordították?

95Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Csüt. Okt. 18, 2012 9:36 pm

manuva



Szinkront nem tudom, de rákerestem több magyar feliratban, és "Izzadok, mint egy kurva." Én is imádom Kingsley játékát a filmben, szerintem a legjobb szerepe.

96Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Pént. Okt. 19, 2012 6:51 pm

Thunderstick

Thunderstick

manuva írta:Szinkront nem tudom, de rákerestem több magyar feliratban, és "Izzadok, mint egy kurva." Én is imádom Kingsley játékát a filmben, szerintem a legjobb szerepe.
Ha a szinkronban is úgy van, akkor elég gagyi. Utálom, hogy mindig kiherélik a nyelvezetet.
Egyébként hasonló stílusú filmeket tudtok?

97Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Pént. Okt. 19, 2012 7:19 pm

boorman

boorman

Thunderstick írta:Egyébként hasonló stílusú filmeket tudtok?

Stephen Frears: The Hit. A Sexy Beast majdhogynem a remake-je (persze nem, de azért van hasonlóság bőven).

98Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Pént. Okt. 19, 2012 7:56 pm

Thunderstick

Thunderstick

boorman írta:
Thunderstick írta:Egyébként hasonló stílusú filmeket tudtok?

Stephen Frears: The Hit. A Sexy Beast majdhogynem a remake-je (persze nem, de azért van hasonlóság bőven).
Köszönet!

99Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Vas. Okt. 21, 2012 9:01 pm

manuva



"Sokat gondolok a Rém rendes családra. Christina Applegate-et kúrom a kanapén."

A The Hit-hez: Terence Stamp az egyik kedvenc színészem.

100Melyik filmből van az idézet? - Page 4 Empty Re: Melyik filmből van az idézet? Hétf. Okt. 22, 2012 10:10 am

Thunderstick

Thunderstick

Donnie Darko!

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [4 / 6 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.