Interzóna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egyesült magyar filmes fórum!


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Az áltudományok csodálatos világa

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Az áltudományok csodálatos világa Empty Az áltudományok csodálatos világa Szer. Márc. 21, 2012 8:16 pm

Beyonder

Beyonder
Admin

Apám elment március 15-én a helyi polgármester ünnepi beszédét meghallgatni. Felvette, itt egy részlet belőle:

1965-ben Móricz János magyar kutató Dél-Amerikába érkezik. Megismeri a szuaro indiánokat és tiltásuk ellenére leereszkedik egy több száz méter mély barlangkürtőn át, hogy szembesüljön Magyarország múltjával, szembesüljön a magyarok küldetésével. A Tayos barlangban aranylemezeken ott van a világ múltja, IGAZ történelme és a magyarok küldetése. Amikor az indiánok tiltása ellenére végül fölkerül a barlangból, az indiánok elfogják, tüzet raknak és fölkészülnek Móricz János kínhalálára. Az addig csak spanyolul beszélő Móricz, szembesülvén a halállal, kezét összeteszi és elkezdi mondani a Miatyánkot. A törzsfő fölemeli a fejét és döbbenten kérdezi: - Mit mondtál, ember? Végighallgatva a Miatyánkot, az utolsó mondatokat a szuaro indiánok már együtt mondták Móricz-cal. 1970-ben Móricz nagy sajtótájékoztatót hirdet, hogy a barlangban levő kincsekről, a Föld IGAZ TÖRTÉNETÉRŐL most már mindenkit tájékoztassanak. Móricz Jánost megölik a sajtótájékoztató előtt. És bár az amerikai Neil Armstrong még leszáll a Tayos barlangba, és a jelenlevőknek - ez már 1975 - azt mondja: sokkal mélyebb érzések kerítettek hatalmukba, mint amikor a Holdra szálltam. Elhallgattatják Armstrongot és a Tajosz-barlang titka 2010-ig zárva marad. 2010 júliusában az ecuadori televízió júliusi adásában egy beszélgetésre kerül sor, ahol a riporter a következőket mondja: Móricz János 1965-ben megkezdett kutatásait folytatjuk és most jövök A BARLANGBÓL, ahol találkoztam az ott élő atlantisziakkal. Üzenetet hoztam. A beszéd úgy kezdődne, ahol a következő van fölírva: a ma történéseit fölülírta ennek a videonak a megtekintése. Bárki megtekintheti, ha innen hazamegy, annyit kell beírni a keresőbe: Móricz János NAGYSZERŰ MAGYAR EMBER. Ő üzent erőszakos halálán túl is, üzent, hogy a világ anyagi része és a sok-sok bölcs tudomány csak töredéke, ami miatt itt vagyunk mi a földön. 2012. március 15-e van, egy hatalmas korszakváltás örömteli üzenetével...

Megnéztem a YouTube-on, és tényleg van ilyen video. Kiváló szórakozás:



Itt a sztori leírva is. A tanulság? Ne engedjük a polgármestereket a YouTube közelébe, mert abból durva ünnepi beszédek lesznek. (Apám szerint amúgy a hallgatóságnak az arcizma se rendült Atlantisz és a többi okosság említésére.)

http://filmvilag.blog.hu/

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.