Interzóna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egyesült magyar filmes fórum!


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Milyen trasht / exploitationt láttál?

+5
boorman
Dick Torrance
sepi
scorsesefan
Beyonder
9 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26Milyen trasht / exploitationt láttál? - Page 2 Empty Re: Milyen trasht / exploitationt láttál? Pént. Jún. 29, 2012 11:41 am

boorman

boorman

sepi írta:Ez az ez-mind-te-vagy-hát-én-mi-vagyok típusú visszavágás annyira ócska, keress már valami frappánsabbat, hát én szégyellem magam helyetted Embarassed

Mondok egy frappánsabbat: nyasgem. Very Happy Egyébként meg nem kívánom folytatni tovább e diskurzust, mindössze felhívtam a figyelmed 1-2 jelentékeny apróságra, többek között arra, hogy nem én vagyok troll, hanem te. All in a day's work for SuperDan, de hallga!... máris máshol kérnek tőlem segítséget!
Hogy mondod, Lassie? Billy, öreg Harry unokája beleesett a kiszáradt kútba Sawyerék farmján, amikor elment a kék szvetteréért Johnsonékhoz? Megyek!

27Milyen trasht / exploitationt láttál? - Page 2 Empty Re: Milyen trasht / exploitationt láttál? Pént. Jún. 29, 2012 11:44 am

sepi

sepi
Admin

Be ne verd a fejed távozás közben! Suspect

http://prizmafolyoirat.com

28Milyen trasht / exploitationt láttál? - Page 2 Empty Re: Milyen trasht / exploitationt láttál? Pént. Jún. 29, 2012 12:36 pm

boorman

boorman

sepi írta:Be ne verd a fejed távozás közben! Suspect

Vagy ahogy az egyik kedvenc filmemben mondják: "Fuck you and the horse you rode in on!".

29Milyen trasht / exploitationt láttál? - Page 2 Empty Re: Milyen trasht / exploitationt láttál? Pént. Jún. 29, 2012 3:17 pm

scorsesefan

scorsesefan

Fogadjunk, hogy ittatok már együtt sört. Vagy valamelyikötők lefeküdt a másik csajával.

30Milyen trasht / exploitationt láttál? - Page 2 Empty Re: Milyen trasht / exploitationt láttál? Pént. Jún. 29, 2012 3:53 pm

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

scorsesefan írta:Fogadjunk, hogy ittatok már együtt sört. Vagy valamelyikötők lefeküdt a másik csajával.
vagy régen jártak, és azóta meg megy a se veled-se nélküled

31Milyen trasht / exploitationt láttál? - Page 2 Empty Re: Milyen trasht / exploitationt láttál? Pént. Jún. 29, 2012 3:56 pm

sepi

sepi
Admin

Mr. Scott Pilgrim írta:
scorsesefan írta:Fogadjunk, hogy ittatok már együtt sört. Vagy valamelyikötők lefeküdt a másik csajával.
vagy régen jártak, és azóta meg megy a se veled-se nélküled

Az történt, hogy a sörözés alkalmával le akart szopni a mosdóban, de visszautasítottam.
Azóta duzzog. Rolling Eyes

http://prizmafolyoirat.com

32Milyen trasht / exploitationt láttál? - Page 2 Empty Re: Milyen trasht / exploitationt láttál? Pént. Jún. 29, 2012 4:12 pm

boorman

boorman

sepi írta:
Mr. Scott Pilgrim írta:
scorsesefan írta:Fogadjunk, hogy ittatok már együtt sört. Vagy valamelyikötők lefeküdt a másik csajával.
vagy régen jártak, és azóta meg megy a se veled-se nélküled

Az történt, hogy a sörözés alkalmával le akart szopni a mosdóban, de visszautasítottam.
Azóta duzzog. Rolling Eyes


Ez az ő változata. Az enyém (és egyben az igazság) pedig az, hogy nem nagyon van mit leszopni, ha a másik fél nem szedi a hormontablettákat és elfelejt elmenni a műtétre! Mad

33Milyen trasht / exploitationt láttál? - Page 2 Empty Re: Milyen trasht / exploitationt láttál? Szomb. Dec. 15, 2012 1:35 am

Barni

Barni

Döbbenet, hogy mostanában miket találok youtubeon. Fent van pl. a Men behind the Sun, ráadásul több verzióban is, mondjuk ez egy olyan film, amit meg is néznék, meg nem is. Szerintem csak bele-bele nézek, aztán az is elég lesz ahhoz, hogy ne aludjak nyugodtan. Bírom a horrort, de az ilyen áldokumentarista, vagy simán csak nagyon naturálisan ábrázolt durvaságoktól kiakadok. A 731-es táborban történtekről meg olvasni is éppen elég volt.




De fent van ez is:



Meg az Ichi the Killer, az Audition, meg ki tudja még miféle bűnös filmcsemegék. Aztán lehet, hogy ez csak számomra ilyen nagy újdonság itt. Very Happy

34Milyen trasht / exploitationt láttál? - Page 2 Empty Re: Milyen trasht / exploitationt láttál? Szomb. Dec. 15, 2012 2:58 am

scorsesefan

scorsesefan

A linkelteket nem láttam, de az Ichi-t meg az Audiotion-t már jó pár éve volt szerencsém, igaz akkor még ilyen part 1-18 stílusban, az kicsit gyilkolja az élményt. Smile

35Milyen trasht / exploitationt láttál? - Page 2 Empty Re: Milyen trasht / exploitationt láttál? Szomb. Dec. 15, 2012 1:35 pm

boorman

boorman

Ami az igazán durva: magyar szinkronnal is tesznek fel komplett filmeket! Shocked Psycho 3, meg ilyenek... Még minőségre se olyan szarok.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.