Interzóna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egyesült magyar filmes fórum!


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Mi lesz / volt a tévében?

+5
sepi
wurlitzer
Mr. Scott Pilgrim
boorman
Beyonder
9 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Hétf. Ápr. 30, 2012 3:22 am

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

Gonosz vagy boorman Sad Paltrow ismert onnan is, hogy a Coldplay frontemberével jár... Very Happy

27Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Hétf. Ápr. 30, 2012 8:34 am

sepi

sepi
Admin

Paltrow tök helyén van, nem volt vele a Sky kapitányban meg a Fertőzésben se semmibajsenem. boormannak az a baja, hogy nem feküdt le vele, csak az anyja Very Happy

http://prizmafolyoirat.com

28Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Hétf. Ápr. 30, 2012 11:38 am

wurlitzer



Paltrow cuki, annál a résznél én is elhűltem, hogy csak a lányáról kérdezi! Kedvencem egyébként, amikor a XX. század legnagyobb katasztrófájának nevezte a Titanic elsüllyedését. Ezt nem tudom, hogy gondolta.

29Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Hétf. Ápr. 30, 2012 11:40 am

wurlitzer



Én úgy tudom, hogy már nincs együtt a Coldplay frontemberével! Egy fókuszszerű műsorból rémlik évekkel ezelőttről, hogy egy szakáccsal jött össze. de ennek most nem nézek utána.

30Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Hétf. Ápr. 30, 2012 12:44 pm

boorman

boorman

Mr. Scott Pilgrim írta:Gonosz vagy boorman Sad Paltrow ismert onnan is, hogy a Coldplay frontemberével jár... Very Happy

Ezek szerint Návai zenés műsort vezetett végig...? scratch Nem lennék meglepve! Very Happy

sepi írta:Paltrow tök helyén van, nem volt vele a Sky kapitányban meg a Fertőzésben se semmibajsenem.

"Nem volt vele baj?" Pont ezt a teljesítményt várom el egy Oscar-díjas színésznőtől... Rolling Eyes

sepi írta:boormannak az a baja, hogy nem feküdt le vele, csak az anyja Very Happy

Ez a nyúlfejű piszkafa a sírós szájával akkor se kéne, ha ő lenne az egyetlen csaj a földön. De most már legalább tudjuk, mi jön be sepinek... Twisted Evil

wurlitzer írta:Kedvencem egyébként, amikor a XX. század legnagyobb katasztrófájának nevezte a Titanic elsüllyedését. Ezt nem tudom, hogy gondolta.

Ha esetleg katasztrofális giccsre gondolt, akkor kivételesen egyetértünk.

31Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Hétf. Ápr. 30, 2012 12:58 pm

sepi

sepi
Admin

boorman írta:Paltrow tök helyén van, nem volt vele a Sky kapitányban meg a Fertőzésben se semmibajsenem.

"Nem volt vele baj?" Pont ezt a teljesítményt várom el egy Oscar-díjas színésznőtől... Rolling Eyes [/quote]

Ez nem is az Oscarra vonatkozólag szándékoztam mondani, hanem arra, hogy

Paltrow-t egyáltalán jegyzi még valaki Návain kívül?

mer szerintem teljesen rendben rendben vannak a szerepecskéi (meg a szobrot sem ezekért kapta, nem mintha amúgy nagy rajongója vónék a Szerelmes Shakespeare-nek).

Egyébként meg Návait jegyzi még valaki boormanon kívül? Very Happy (btw az Oscarról is ugyanezt gondolom, érdektelem trotyligyíkság az már régen :hipszterszmájli: )

http://prizmafolyoirat.com

32Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Hétf. Ápr. 30, 2012 5:01 pm

boorman

boorman

sepi írta:
sepi írta:
boorman írta:Paltrow tök helyén van, nem volt vele a Sky kapitányban meg a Fertőzésben se semmibajsenem.

"Nem volt vele baj?" Pont ezt a teljesítményt várom el egy Oscar-díjas színésznőtől... Rolling Eyes

Ez nem is az Oscarra vonatkozólag szándékoztam mondani, hanem arra, hogy

Paltrow-t egyáltalán jegyzi még valaki Návain kívül?

mer szerintem teljesen rendben rendben vannak a szerepecskéi (meg a szobrot sem ezekért kapta, nem mintha amúgy nagy rajongója vónék a Szerelmes Shakespeare-nek).

Egyébként meg Návait jegyzi még valaki boormanon kívül? Very Happy (btw az Oscarról is ugyanezt gondolom, érdektelem trotyligyíkság az már régen :hipszterszmájli: )

Szóval az, hogy nincs vele baj, már okot ad a jegyzésre? Saját magad kergeted folyton a zavarosba, édes gyermekem. Sad

(Fun Fact: Paltrow wiki-oldalán a "Breakthrough" elnevezésű életrajzi fejezetet rögtön a "Career Down" követi... lol! )

Ha már szóba került, hogy miért kapta az Oscart: ez tulajdonképpen tudja valaki? Oké, elvileg azért a nyilnyál Sexpíres filmért, de nyújtott abban olyan alakítást, ami többet ért volna egy kedves fejsimogatásnál? scratch

Návai: A jelenlévők is nézték a műsorát, ez 1:0. Nagyságrendekkel többen ismerik a munkásságát -- teszem azt -- a Prizma folyóiratnál, ez 2:0.* Very Happy

*Tegyük hozzá: sajnos.

Már csak azt kéne kitalálni, mi az az "érdektelem". study

33Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Hétf. Ápr. 30, 2012 5:20 pm

sepi

sepi
Admin

boorman írta:
Szóval az, hogy nincs vele baj, már okot ad a jegyzésre? Saját magad kergeted folyton a zavarosba, édes gyermekem. Sad

(Fun Fact: Paltrow wiki-oldalán a "Breakthrough" elnevezésű életrajzi fejezetet rögtön a "Career Down" követi... lol! )

Ha már szóba került, hogy miért kapta az Oscart: ez tulajdonképpen tudja valaki? Oké, elvileg azért a nyilnyál Sexpíres filmért, de nyújtott abban olyan alakítást, ami többet ért volna egy kedves fejsimogatásnál? scratch

Návai: A jelenlévők is nézték a műsorát, ez 1:0. Nagyságrendekkel többen ismerik a munkásságát -- teszem azt -- a Prizma folyóiratnál, ez 2:0.* Very Happy

*Tegyük hozzá: sajnos.

Már csak azt kéne kitalálni, mi az az "érdektelem". study

Má mé ne lehetne jegyezni egy teljesen korrekt "nincsenbajvele" kaliberű színésznőt, korrektorapuci? Magácska csak a zseniket "jegyzi" tán? Shocked

Návai: bizonyára jegyzik bizonyos kultúrkörök (sztorimagazin), melyekben nem vagyok járatos, de az oly mértékadó társaságokban, mint Ön és a jelenlévők, nem hallani róla méltatást, csupán vitriolos kritikát. Ez jegyzésnek számít-e? scratch

A gólok számolásához pedig független bírót kérek, milyen már, hogy magadnak számolod, heeee? albino

http://prizmafolyoirat.com

34Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Hétf. Ápr. 30, 2012 6:20 pm

boorman

boorman

sepi írta:
sepi írta:Már csak azt kéne kitalálni, mi az az "érdektelem". study

Má mé ne lehetne jegyezni egy teljesen korrekt "nincsenbajvele" kaliberű színésznőt, korrektorapuci? Magácska csak a zseniket "jegyzi" tán? Shocked

Návai: bizonyára jegyzik bizonyos kultúrkörök (sztorimagazin), melyekben nem vagyok járatos, de az oly mértékadó társaságokban, mint Ön és a jelenlévők, nem hallani róla méltatást, csupán vitriolos kritikát. Ez jegyzésnek számít-e? scratch

A gólok számolásához pedig független bírót kérek, milyen már, hogy magadnak számolod, heeee? albino

Lev Trollsztoj újra támad? Rolling Eyes

Whatever, bébi. I love you

35Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Kedd Május 01, 2012 4:35 pm

Beyonder

Beyonder
Admin

sepi írta:Paltrow tök helyén van, nem volt vele a Sky kapitányban meg a Fertőzésben se semmibajsenem.

A Fertőzésben ugye egy hullát játszott? Az tényleg ment neki.

http://filmvilag.blog.hu/

36Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Kedd Május 01, 2012 6:09 pm

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

Beyonder írta:
sepi írta:Paltrow tök helyén van, nem volt vele a Sky kapitányban meg a Fertőzésben se semmibajsenem.

A Fertőzésben ugye egy hullát játszott? Az tényleg ment neki.
nem csak, előtte volt két mondata is Very Happy

37Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Kedd Május 01, 2012 8:14 pm

boorman

boorman

Mr. Scott Pilgrim írta:nem csak, előtte volt két mondata is Very Happy

Nemzedékének legnagyobb színművésze! What a Face

38Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Kedd Május 01, 2012 11:08 pm

scorsesefan

scorsesefan

Nem tudom megérdemelte-e az Oscart (különösebben nem is érdekel, legkésőbb mióta Sandra Bullock is kapott), de nekem mindig szimpatikus színésznő volt, aki ha csak mellékszereplőként is, de játszott jó filmekben: Hetedik, Tenenbaum, A tehetséges Mr. Ripley, meg mondjuk a Sky kapitány valamennyire. Ezek közül a Tenenbaumban például kimondottan tetszett amit csinált.

39Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Kedd Május 01, 2012 11:19 pm

sepi

sepi
Admin

A Nő kétszerban főszereplőnek is oké volt, meg a LaBute költős-akadémikusos drámájában is jól nyomta.

http://prizmafolyoirat.com

40Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Kedd Május 01, 2012 11:28 pm

Beyonder

Beyonder
Admin

Boorman szerintem csak irigy, hogy Paltrow-nak megvolt Brad Pitt. Razz

http://filmvilag.blog.hu/

41Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Szer. Május 02, 2012 8:05 am

boorman

boorman

Beyonder írta:Boorman szerintem csak irigy, hogy Paltrow-nak megvolt Brad Pitt. Razz

Mindenki magából indul ki. Smile

(Egyébként nem Paltrow-t akartam ekézni, hanem Návait. Paltrow-t simán csak nem bírom különösebben, se nőként, se színésznőként nem nagy cucc szerintem. Návai... Na ő már egy Valaki a Pokolban.)

42Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Szomb. Jún. 02, 2012 6:46 pm

manuva



Itt 5:03-nál ahol De Niro táncol, melyik az a film?

43Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Szomb. Jún. 02, 2012 7:09 pm

scorsesefan

scorsesefan

Nem tudom, de jó fiatal volt még...

44Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Szomb. Jún. 02, 2012 7:49 pm

boorman

boorman

Bang the Drum Slowly (1973)

45Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Vas. Jún. 03, 2012 6:16 pm

manuva



boorman írta:Bang the Drum Slowly (1973)


Köszi! És az jó film?

46Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Vas. Jún. 03, 2012 7:38 pm

boorman

boorman

manuva írta:
boorman írta:Bang the Drum Slowly (1973)


Köszi! És az jó film?

Én se láttam (kigugliztam az infót Embarassed ), de állítólag nagyon jó.

47Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Vas. Jún. 03, 2012 8:02 pm

manuva



Hogy én erre nem gondoltam! Google

48Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Szer. Júl. 04, 2012 6:16 pm

Beyonder

Beyonder
Admin

Nézte valaki a Házasodna a Gazdát? Vicces, ahogy az RTL hirtelen most megpróbál átváltani (legalább egy műsor erejéig) családcentrikus népnemzetibe. Smile Mondjuk még inkább ilyen "reality-t" csináljanak, mint Való világ-félét.

http://filmvilag.blog.hu/

49Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Szomb. Júl. 28, 2012 3:08 pm

Beyonder

Beyonder
Admin

Merő giccs volt ez az olimpiai megnyitó (melyik nem az), de volt benne azért pár szórakoztató momentum (Mr. Bean például). Szóval ennyire nem volt jó, de értem, amit a költő ír.

A lángot viszont így kellett volna meggyújtani (nem saját):

Az olimpiai lánggal egy Terry Gilliam animációs figura érkezik be a stadionba, továbbadja Terry Jonesnak, aki egy lépés megtétele nélkül odahajítja Eric Idle-nak, ő az Always look… zenéjére integetve odafut Michael Palinhoz, aki lelövi, majd elveszi tőle a fáklyát, aztán John Cleese hülyejárással az emelvényre siet a lánggal és meggyújtja a Graham Chapman hamvait tartalmazó urnát.

http://filmvilag.blog.hu/

50Mi lesz / volt a tévében? - Page 2 Empty Re: Mi lesz / volt a tévében? Szomb. Júl. 28, 2012 3:15 pm

Balakin

Balakin

David Tennantnak kellett volna meggyújtania mint az egyik Doctor Who epizódban Very Happy (igen, a 2012es olimpiai lángot a doctor gyújtotta meg Very Happy )
De Matt Smith legalább futott kicsit a fáklyával.

http://balakin1.deviantart.com/

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.