Interzóna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egyesült magyar filmes fórum!


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Melyik filmből van a kép?

+7
Ash
wurlitzer
scorsesefan
Mr. Scott Pilgrim
boorman
sepi
Beyonder
11 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Go down  Üzenet [19 / 21 oldal]

451Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Csüt. Júl. 12, 2012 9:11 pm

boorman

boorman

Kaptok még egyet, na.

Melyik filmből van a kép? - Page 19 6638322bscap0001_www.kepfeltoltes.hu_

452Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Kedd Aug. 28, 2012 1:05 am

Beyonder

Beyonder
Admin

Tippeljetek:

Melyik filmből van a kép? - Page 19 Kaprej10

http://filmvilag.blog.hu/

453Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Kedd Aug. 28, 2012 9:29 am

boorman

boorman

De durva, még az enyémre sem érkezett megfejtés. Very Happy

Egyébként az Attack of the Beast Creatures, starring Robert Lengyel.

Sanyi, én ezt valami Disney-rajzfilmnek gondolnám. Jó helyen tapogatózok? Smile

454Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Szer. Aug. 29, 2012 8:39 am

manuva



Vuk

455Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Szer. Aug. 29, 2012 9:00 am

Thunderstick

Thunderstick

Fox and the Hund

456Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Pént. Aug. 31, 2012 1:27 am

Beyonder

Beyonder
Admin

Fox and the Hund valóban. Ugyanabban az évben készült a Vuk is. Vajon melyik a nyúlás?

http://filmvilag.blog.hu/

457Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Pént. Aug. 31, 2012 7:41 am

Thunderstick

Thunderstick

Miben olyan mint a Vuk, azon kívül, hogy rókás?

Melyik filmből van a kép? - Page 19 44156073

458Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Pént. Aug. 31, 2012 7:53 am

boorman

boorman

Beyonder írta:Fox and the Hund valóban. Ugyanabban az évben készült a Vuk is. Vajon melyik a nyúlás?

A Disney stratégiája kis országok egész estét animációs filmjeivel az volt, hogy egyszerűen megvették a forgalmazási jogokat, aztán baszták bemutatni a filmet, hogy ne rontsa amcsiban a renoméjukat. Így járt pl. a Fehérlófia is. Ez alapján (plusz mert a Vuk magyar író 1965-ben megjelent regényén alapul) azt mondanám, még az sem kizárt, hogy ők loptak (ezt-azt).

459Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Pént. Aug. 31, 2012 8:22 am

Thunderstick

Thunderstick

Ez viszont elég egyértelmű nyúlás.

460Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Pént. Aug. 31, 2012 10:13 am

boorman

boorman

Thunderstick írta:Ez viszont elég egyértelmű nyúlás.

Bizony. És lenyúlták a Hamletet is a biztonság kedvéért, egyebek mellett.

461Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Szomb. Szept. 01, 2012 1:42 am

Beyonder

Beyonder
Admin

Thunderstick írta:Miben olyan mint a Vuk, azon kívül, hogy rókás?

Az animált rókák korábban is így néztek ki? Ez gyakorlatilag ugyanaz a rókauniverzum. Smile

http://filmvilag.blog.hu/

462Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Szomb. Szept. 01, 2012 2:00 pm

boorman

boorman

Thunderstick írta:Melyik filmből van a kép? - Page 19 44156073

TCM 2?

463Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Szomb. Szept. 01, 2012 3:11 pm

Thunderstick

Thunderstick

boorman írta:
Thunderstick írta:Melyik filmből van a kép? - Page 19 44156073

TCM 2?
Igen. Szerintem nem sokkal marad el az első résztől.

464Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Szomb. Szept. 01, 2012 3:19 pm

boorman

boorman

Nekem nem könnyű összehasonlítani a kettőt, az első horror sok fekete humorral és kevés vérrel, a második vériszamos mindfuck (és néha "WTF?"), de annak nem rossz.

KÉP!

Melyik filmből van a kép? - Page 19 911526693bscap0001_www.kepfeltoltes.hu_

465Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Szomb. Szept. 01, 2012 4:54 pm

Thunderstick

Thunderstick

Suszter, szabó?

466Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Szomb. Szept. 01, 2012 8:38 pm

manuva



Biztos eretnek vagyok, de szerintem az első rész egészen a vacsoráig dögunalmas, onnantól persze zseniális, az egyik legjobb jelenet a vacsora, amit láttam. A második legalább végig vicces és beteg.

467Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Szomb. Szept. 01, 2012 10:31 pm

boorman

boorman

Thunderstick írta:Suszter, szabó?

Yessss!

manuva írta:Biztos eretnek vagyok, de szerintem az első rész egészen a vacsoráig dögunalmas, onnantól persze zseniális, az egyik legjobb jelenet a vacsora, amit láttam. A második legalább végig vicces és beteg.

Nem rossz szó erre az "eretnek", a többség sztem nem ért egyet veled, de sebaj. Smile

468Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Vas. Szept. 02, 2012 5:01 am

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

én amúgy annyira akartam szeretni a második részt (TCM), de annyira nem sikerült. horrornak nem annyira félelmetes, mert el lett hülyéskedve, horrorvígjátéknak viszont nem elég vicces, két szék közt így a földre nálam. függetlenül attól, hogy az első rész az egyik legfélelmetesebb, legfeszültebb, legerősebb atmoszférával rendelkező darabja a filmtörténelemnek, azért szerintem annak is megvolt a maga beteg humora (amikor a félhalott nagypapa többször is leejti a kalapácsot pl.), ami mondjuk vicces (még ha éppen nincs is sok kedvem röhögni addigra, meg sokkal inkább a parafaktorra erősít rá az a mérhetetlen őrület), a másodiknál viszont fullba nyomják a kretént, és bár ez így lehetett volna vicces, inkább csak erőltetett lett szerintem, egy-két eltalált jelenettel/elemmel (azért a láncfűrészpárbajozó Dennis Hopper fasza volt pl.).

469Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Vas. Szept. 02, 2012 11:44 am

Thunderstick

Thunderstick

Melyik filmből van a kép? - Page 19 Csaj

470Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Vas. Szept. 02, 2012 10:53 pm

scorsesefan

scorsesefan

Sunáznám.

Tipp: Bízd a hackerre.

471Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Hétf. Szept. 03, 2012 9:53 am

boorman

boorman

Mr. Scott Pilgrim írta:én amúgy annyira akartam szeretni a második részt (TCM), de annyira nem sikerült. horrornak nem annyira félelmetes, mert el lett hülyéskedve, horrorvígjátéknak viszont nem elég vicces, két szék közt így a földre nálam. függetlenül attól, hogy az első rész az egyik legfélelmetesebb, legfeszültebb, legerősebb atmoszférával rendelkező darabja a filmtörténelemnek, azért szerintem annak is megvolt a maga beteg humora (amikor a félhalott nagypapa többször is leejti a kalapácsot pl.), ami mondjuk vicces (még ha éppen nincs is sok kedvem röhögni addigra, meg sokkal inkább a parafaktorra erősít rá az a mérhetetlen őrület), a másodiknál viszont fullba nyomják a kretént, és bár ez így lehetett volna vicces, inkább csak erőltetett lett szerintem, egy-két eltalált jelenettel/elemmel (azért a láncfűrészpárbajozó Dennis Hopper fasza volt pl.).

Többé-kevésbé egyetértek. Nekem kb. tetszett a második rész (van benne 1-2 ijesztés, ami simán felér az elsőben látottakhoz, plusz a jó poénok), de összességében leginkább "mindfuck"-ként működik szerintem. Mindenesetre a hírénél jobb, az tuti.

472Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Hétf. Szept. 03, 2012 12:39 pm

Thunderstick

Thunderstick

scorsesefan írta:Sunáznám.

Tipp: Bízd a hackerre.
Azaz!

473Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Hétf. Szept. 03, 2012 2:47 pm

scorsesefan

scorsesefan

Melyik filmből van a kép? - Page 19 Scaled.php?server=841&filename=35797586
Melyik filmből van a kép? - Page 19 Scaled.php?server=407&filename=17118197

474Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Hétf. Szept. 03, 2012 3:47 pm

manuva



Nem tudom, mi ez, de a második kép alapján nagyon jónak tűnik, most rögtön megnézném. Valaki találja ki gyorsan Smile

475Melyik filmből van a kép? - Page 19 Empty Re: Melyik filmből van a kép? Hétf. Szept. 03, 2012 4:34 pm

Beyonder

Beyonder
Admin

Tim and Eric's Billion Dollar Movie

http://filmvilag.blog.hu/

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [19 / 21 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.