Interzóna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egyesült magyar filmes fórum!


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Louis C.K.

5 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26Louis C.K. - Page 2 Empty Re: Louis C.K. Pént. Szept. 28, 2012 1:37 am

Beyonder

Beyonder
Admin

http://filmvilag.blog.hu/

27Louis C.K. - Page 2 Empty Re: Louis C.K. Hétf. Okt. 01, 2012 10:00 pm

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

manuva írta:
Mr. Scott Pilgrim írta:Ú de mellé ment akkor ez Very Happy a másfél millió szerintem onnan jöhetett, hogy néhány Rolling Stones dal kerül ennyibe (ezért volt anno benne Conan bosszújában)
Mi az a Conan bosszúja? Conan O'Brian?
amikor az NBC Leno miatt kitolt vele, és kirúgta, az utolsó héten bosszút állt. olyan szerződést kötöttek vele, hogy az NBC köteles állni a show költségeit, bármit is találjanak ki. ezt használta ki Conan O'Brian, és egy halom pénzt tapsolt el tök felesleges dologra, pl. The Rolling Stones dalra, és volt a show közben egy számláló is, ami mutatta, mennyi plusz költsége lesz belőle a csatornának Very Happy hatalmas volt

28Louis C.K. - Page 2 Empty Re: Louis C.K. Szer. Okt. 24, 2012 11:19 pm

scorsesefan

scorsesefan

Nemrég fejeztem be a Louie első két évadát, és kezdtem el a 3.-at, írtam egy pár keresetlen szót (sok újat persze nem mondok most se).

Louie

Louis C.K. stand-upjait kimondottan bírom, úgyhogy érdeklődéssel álltam neki a sorozatnak. A Louie a hagyományos értelemben nem is sitcom, vagy legalábbis nem hagyományos sitcom, igen, talán ez utóbbi a jó megfogalmazás: a C.K. által írt és rendezett részekben stand-up inzertek és azokhoz lazán vagy áttételesen kapcsolódó jelenetek váltják egymást, a hangnem az előadó fellépéseihez hasonlóan erősen személyes, sokszor nincs is nagyon poén a jelenetekben, mert azok inkább/főleg a Louie-ban felmerülő sokféle kérdéssel, átélt problémákkal foglalkoznak, legtöbb esetben azért a párkeresés, gyereknevelés tengelyén. Mindezt kiváló, jazzes muzsikával, hangulatfestő felvételekkel, amelyekből és -ről meg persze New Yorkról egyből Woody Allen ugrott be, akivel más tényezők is többé-kevésbé rokonítják (párkapcsolati tematika, nyílt beszéd a szexualitásról, önelemző hajlam, a főhős egy komikus; bár részletesen nem olvastam utána, de ha jól tudom ez a hasonlóság egyébként C.K. részéről vállalt, szándékos).
A Louie új kedvenc lett, egyrészt C.K. miatt, másrészt mert nem igazán ismerek ehhez hasonló sorozatot, ami, ahogy azt Baski Sanyi remekül leírta a Filmvilágban, egy echte szerzői komédia sorozat. A 3. évad elején tartok, az egyetlen bajom, hogy majd ha ezt letudtam, 2014-ig nem lesz utánpótlás.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.