Egyesült magyar filmes fórum!

You are not connected. Please login or register

Mi lesz / volt a tévében?

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Hétf. Ápr. 30, 2012 3:22 am

Gonosz vagy boorman Sad Paltrow ismert onnan is, hogy a Coldplay frontemberével jár... Very Happy

Felhasználó profiljának megtekintése

27 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Hétf. Ápr. 30, 2012 8:34 am

sepi

Admin
Paltrow tök helyén van, nem volt vele a Sky kapitányban meg a Fertőzésben se semmibajsenem. boormannak az a baja, hogy nem feküdt le vele, csak az anyja Very Happy

Felhasználó profiljának megtekintése http://prizmafolyoirat.com

28 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Hétf. Ápr. 30, 2012 11:38 am

Paltrow cuki, annál a résznél én is elhűltem, hogy csak a lányáról kérdezi! Kedvencem egyébként, amikor a XX. század legnagyobb katasztrófájának nevezte a Titanic elsüllyedését. Ezt nem tudom, hogy gondolta.

29 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Hétf. Ápr. 30, 2012 11:40 am

Én úgy tudom, hogy már nincs együtt a Coldplay frontemberével! Egy fókuszszerű műsorból rémlik évekkel ezelőttről, hogy egy szakáccsal jött össze. de ennek most nem nézek utána.

30 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Hétf. Ápr. 30, 2012 12:44 pm

Mr. Scott Pilgrim írta:Gonosz vagy boorman Sad Paltrow ismert onnan is, hogy a Coldplay frontemberével jár... Very Happy

Ezek szerint Návai zenés műsort vezetett végig...? scratch Nem lennék meglepve! Very Happy

sepi írta:Paltrow tök helyén van, nem volt vele a Sky kapitányban meg a Fertőzésben se semmibajsenem.

"Nem volt vele baj?" Pont ezt a teljesítményt várom el egy Oscar-díjas színésznőtől... Rolling Eyes

sepi írta:boormannak az a baja, hogy nem feküdt le vele, csak az anyja Very Happy

Ez a nyúlfejű piszkafa a sírós szájával akkor se kéne, ha ő lenne az egyetlen csaj a földön. De most már legalább tudjuk, mi jön be sepinek... Twisted Evil

wurlitzer írta:Kedvencem egyébként, amikor a XX. század legnagyobb katasztrófájának nevezte a Titanic elsüllyedését. Ezt nem tudom, hogy gondolta.

Ha esetleg katasztrofális giccsre gondolt, akkor kivételesen egyetértünk.

31 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Hétf. Ápr. 30, 2012 12:58 pm

sepi

Admin
boorman írta:Paltrow tök helyén van, nem volt vele a Sky kapitányban meg a Fertőzésben se semmibajsenem.

"Nem volt vele baj?" Pont ezt a teljesítményt várom el egy Oscar-díjas színésznőtől... Rolling Eyes [/quote]

Ez nem is az Oscarra vonatkozólag szándékoztam mondani, hanem arra, hogy

Paltrow-t egyáltalán jegyzi még valaki Návain kívül?

mer szerintem teljesen rendben rendben vannak a szerepecskéi (meg a szobrot sem ezekért kapta, nem mintha amúgy nagy rajongója vónék a Szerelmes Shakespeare-nek).

Egyébként meg Návait jegyzi még valaki boormanon kívül? Very Happy (btw az Oscarról is ugyanezt gondolom, érdektelem trotyligyíkság az már régen :hipszterszmájli: )

32 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Hétf. Ápr. 30, 2012 5:01 pm

sepi írta:
sepi írta:
boorman írta:Paltrow tök helyén van, nem volt vele a Sky kapitányban meg a Fertőzésben se semmibajsenem.

"Nem volt vele baj?" Pont ezt a teljesítményt várom el egy Oscar-díjas színésznőtől... Rolling Eyes

Ez nem is az Oscarra vonatkozólag szándékoztam mondani, hanem arra, hogy

Paltrow-t egyáltalán jegyzi még valaki Návain kívül?

mer szerintem teljesen rendben rendben vannak a szerepecskéi (meg a szobrot sem ezekért kapta, nem mintha amúgy nagy rajongója vónék a Szerelmes Shakespeare-nek).

Egyébként meg Návait jegyzi még valaki boormanon kívül? Very Happy (btw az Oscarról is ugyanezt gondolom, érdektelem trotyligyíkság az már régen :hipszterszmájli: )

Szóval az, hogy nincs vele baj, már okot ad a jegyzésre? Saját magad kergeted folyton a zavarosba, édes gyermekem. Sad

(Fun Fact: Paltrow wiki-oldalán a "Breakthrough" elnevezésű életrajzi fejezetet rögtön a "Career Down" követi... lol! )

Ha már szóba került, hogy miért kapta az Oscart: ez tulajdonképpen tudja valaki? Oké, elvileg azért a nyilnyál Sexpíres filmért, de nyújtott abban olyan alakítást, ami többet ért volna egy kedves fejsimogatásnál? scratch

Návai: A jelenlévők is nézték a műsorát, ez 1:0. Nagyságrendekkel többen ismerik a munkásságát -- teszem azt -- a Prizma folyóiratnál, ez 2:0.* Very Happy

*Tegyük hozzá: sajnos.

Már csak azt kéne kitalálni, mi az az "érdektelem". study

33 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Hétf. Ápr. 30, 2012 5:20 pm

sepi

Admin
boorman írta:
Szóval az, hogy nincs vele baj, már okot ad a jegyzésre? Saját magad kergeted folyton a zavarosba, édes gyermekem. Sad

(Fun Fact: Paltrow wiki-oldalán a "Breakthrough" elnevezésű életrajzi fejezetet rögtön a "Career Down" követi... lol! )

Ha már szóba került, hogy miért kapta az Oscart: ez tulajdonképpen tudja valaki? Oké, elvileg azért a nyilnyál Sexpíres filmért, de nyújtott abban olyan alakítást, ami többet ért volna egy kedves fejsimogatásnál? scratch

Návai: A jelenlévők is nézték a műsorát, ez 1:0. Nagyságrendekkel többen ismerik a munkásságát -- teszem azt -- a Prizma folyóiratnál, ez 2:0.* Very Happy

*Tegyük hozzá: sajnos.

Már csak azt kéne kitalálni, mi az az "érdektelem". study

Má mé ne lehetne jegyezni egy teljesen korrekt "nincsenbajvele" kaliberű színésznőt, korrektorapuci? Magácska csak a zseniket "jegyzi" tán? Shocked

Návai: bizonyára jegyzik bizonyos kultúrkörök (sztorimagazin), melyekben nem vagyok járatos, de az oly mértékadó társaságokban, mint Ön és a jelenlévők, nem hallani róla méltatást, csupán vitriolos kritikát. Ez jegyzésnek számít-e? scratch

A gólok számolásához pedig független bírót kérek, milyen már, hogy magadnak számolod, heeee? albino

34 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Hétf. Ápr. 30, 2012 6:20 pm

sepi írta:
sepi írta:Már csak azt kéne kitalálni, mi az az "érdektelem". study

Má mé ne lehetne jegyezni egy teljesen korrekt "nincsenbajvele" kaliberű színésznőt, korrektorapuci? Magácska csak a zseniket "jegyzi" tán? Shocked

Návai: bizonyára jegyzik bizonyos kultúrkörök (sztorimagazin), melyekben nem vagyok járatos, de az oly mértékadó társaságokban, mint Ön és a jelenlévők, nem hallani róla méltatást, csupán vitriolos kritikát. Ez jegyzésnek számít-e? scratch

A gólok számolásához pedig független bírót kérek, milyen már, hogy magadnak számolod, heeee? albino

Lev Trollsztoj újra támad? Rolling Eyes

Whatever, bébi. I love you

35 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Kedd Május 01, 2012 4:35 pm

sepi írta:Paltrow tök helyén van, nem volt vele a Sky kapitányban meg a Fertőzésben se semmibajsenem.

A Fertőzésben ugye egy hullát játszott? Az tényleg ment neki.

Felhasználó profiljának megtekintése http://filmvilag.blog.hu/

36 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Kedd Május 01, 2012 6:09 pm

Beyonder írta:

A Fertőzésben ugye egy hullát játszott? Az tényleg ment neki.
nem csak, előtte volt két mondata is Very Happy

37 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Kedd Május 01, 2012 8:14 pm

Mr. Scott Pilgrim írta:nem csak, előtte volt két mondata is Very Happy

Nemzedékének legnagyobb színművésze! What a Face

38 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Kedd Május 01, 2012 11:08 pm

Nem tudom megérdemelte-e az Oscart (különösebben nem is érdekel, legkésőbb mióta Sandra Bullock is kapott), de nekem mindig szimpatikus színésznő volt, aki ha csak mellékszereplőként is, de játszott jó filmekben: Hetedik, Tenenbaum, A tehetséges Mr. Ripley, meg mondjuk a Sky kapitány valamennyire. Ezek közül a Tenenbaumban például kimondottan tetszett amit csinált.

39 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Kedd Május 01, 2012 11:19 pm

sepi

Admin
A Nő kétszerban főszereplőnek is oké volt, meg a LaBute költős-akadémikusos drámájában is jól nyomta.

40 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Kedd Május 01, 2012 11:28 pm

Boorman szerintem csak irigy, hogy Paltrow-nak megvolt Brad Pitt. Razz

41 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Szer. Május 02, 2012 8:05 am

Beyonder írta:Boorman szerintem csak irigy, hogy Paltrow-nak megvolt Brad Pitt. Razz

Mindenki magából indul ki. Smile

(Egyébként nem Paltrow-t akartam ekézni, hanem Návait. Paltrow-t simán csak nem bírom különösebben, se nőként, se színésznőként nem nagy cucc szerintem. Návai... Na ő már egy Valaki a Pokolban.)

42 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Szomb. Jún. 02, 2012 6:46 pm

Itt 5:03-nál ahol De Niro táncol, melyik az a film?

43 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Szomb. Jún. 02, 2012 7:09 pm

Nem tudom, de jó fiatal volt még...

44 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Szomb. Jún. 02, 2012 7:49 pm

Bang the Drum Slowly (1973)

45 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Vas. Jún. 03, 2012 6:16 pm

boorman írta:Bang the Drum Slowly (1973)

Köszi! És az jó film?

46 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Vas. Jún. 03, 2012 7:38 pm

manuva írta:
boorman írta:Bang the Drum Slowly (1973)

Köszi! És az jó film?

Én se láttam (kigugliztam az infót Embarassed ), de állítólag nagyon jó.

47 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Vas. Jún. 03, 2012 8:02 pm

Hogy én erre nem gondoltam! Google

48 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Szer. Júl. 04, 2012 6:16 pm

Nézte valaki a Házasodna a Gazdát? Vicces, ahogy az RTL hirtelen most megpróbál átváltani (legalább egy műsor erejéig) családcentrikus népnemzetibe. Smile Mondjuk még inkább ilyen "reality-t" csináljanak, mint Való világ-félét.

49 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Szomb. Júl. 28, 2012 3:08 pm

Merő giccs volt ez az olimpiai megnyitó (melyik nem az), de volt benne azért pár szórakoztató momentum (Mr. Bean például). Szóval ennyire nem volt jó, de értem, amit a költő ír.

A lángot viszont így kellett volna meggyújtani (nem saját):

Az olimpiai lánggal egy Terry Gilliam animációs figura érkezik be a stadionba, továbbadja Terry Jonesnak, aki egy lépés megtétele nélkül odahajítja Eric Idle-nak, ő az Always look… zenéjére integetve odafut Michael Palinhoz, aki lelövi, majd elveszi tőle a fáklyát, aztán John Cleese hülyejárással az emelvényre siet a lánggal és meggyújtja a Graham Chapman hamvait tartalmazó urnát.

50 Re: Mi lesz / volt a tévében? on Szomb. Júl. 28, 2012 3:15 pm

David Tennantnak kellett volna meggyújtania mint az egyik Doctor Who epizódban Very Happy (igen, a 2012es olimpiai lángot a doctor gyújtotta meg Very Happy )
De Matt Smith legalább futott kicsit a fáklyával.

Felhasználó profiljának megtekintése http://balakin1.deviantart.com/

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2