Interzóna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egyesült magyar filmes fórum!


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

2012 - Melyik lesz az év filmje?

+5
Mr. Scott Pilgrim
boorman
Beyonder
sepi
admin
9 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Go down  Üzenet [1 / 2 oldal]

12012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty 2012 - Melyik lesz az év filmje? Kedd Márc. 20, 2012 1:56 pm

admin



Slágertéma.

22012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Kedd Márc. 20, 2012 3:40 pm

sepi

sepi
Admin

Egyelőre a Project X-re vagyok teljesen rápörögve, megpróbáltam megérvelni, hogy miért: Project X webkettő

http://prizmafolyoirat.com

32012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Kedd Márc. 20, 2012 3:48 pm

Beyonder

Beyonder
Admin

Megjött hozzá a kedvem, de erre tényleg sajnálom a jegyárat. A nagy vászon gondolom nem sokat tesz hozzá a filmhez.

http://filmvilag.blog.hu/

42012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Kedd Márc. 20, 2012 3:55 pm

sepi

sepi
Admin

A mozi annyit tesz hozzá, hogy ahol voltam, a végén megtapsolták Smile

http://prizmafolyoirat.com

52012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Kedd Márc. 20, 2012 4:47 pm

boorman

boorman

Csak aztán nehogy majd nehogy úgy járjatok, mint az egyszeri megmondóember, aki már márciusban kihirdette az év filmjét, aztán a mégjobb filmek megjelenése után magyaráznia kellett a bizonyítványát, mint Clintonnak a Szopinsky-t.

62012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Kedd Márc. 20, 2012 4:54 pm

sepi

sepi
Admin

Megmondóemberekkel nem barátkozunk, az meg milyen lenne már, ha az év esetleg számottevő filmjeiről csak év végén lehetne diskurálni? Hát az tiszta gyíkság lenne, meg a topiknak se lenne értelme még hónapokig, ami megintcsak tiszta gyíkság lenne.

http://prizmafolyoirat.com

72012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Kedd Márc. 20, 2012 9:08 pm

boorman

boorman

sepi írta:Megmondóemberekkel nem barátkozunk

Csak írtok a blogjára... Question

82012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Szer. Márc. 21, 2012 12:18 am

sepi

sepi
Admin

Ez már megin milyen kisstílű utalgatás?
trololo

http://prizmafolyoirat.com

92012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Szer. Márc. 21, 2012 9:00 am

boorman

boorman

sepi írta:Ez már megin milyen kisstílű utalgatás?
trololo

Ilyen gyerekes szócsatákba nem megyek bele. trAll in all: ne szívjuk egymás vérét! What a Face

102012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Pént. Márc. 23, 2012 2:40 am

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

nemrég írtam egy listát, hogy melyek az általam legjobban várt 2012-es filmek, remélem kevésben fogok csalódni, és nagy részük majd az "év filmjei" listámon is ott lesznek:
Looper, Livide, The Master, Gravity, The Avengers, The Raid, The Dark Knight Rises, Prometheus, Wettest County, Cosmopolis, Only God Forgives, Django Unchained, Seven Psychopaths + Paris I'll Kill You (bár kb. semmi esély, hogy még idén elkészül)

112012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Pént. Márc. 23, 2012 2:52 am

Beyonder

Beyonder
Admin

Erről a Paris I'll Kill You-tól most hallok először. Úgy látom már 2010-ben harangozták befelé, ehhez képest még rendes IMDb-s adatlapjai sincs. Ne éld bele magad, hogy el is fog készülni.

http://filmvilag.blog.hu/

122012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Pént. Márc. 23, 2012 9:49 am

scorsesefan

scorsesefan

Amiket írsz engem is érdekelnek.

Ha már Cosmopolis - a Veszélyes vágy után meg hogy Pattinson van benne, nem volt az első helyen a listámon, de ez a teaser előrébb tette.

132012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Pént. Márc. 23, 2012 4:09 pm

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

Beyonder írta:Erről a Paris I'll Kill You-tól most hallok először. Úgy látom már 2010-ben harangozták befelé, ehhez képest még rendes IMDb-s adatlapjai sincs. Ne éld bele magad, hogy el is fog készülni.
Naja, nem is igazán bízok benne, de azért reménykedem, tök jó lenne, ha elkészülne. Smile Tetszik a koncepció, és elég erős rendezőgárdát harangoztak be hozzá. Egy kis részem bízik abban is, hogy nagyon fű alatt készül, bár ennek kb. 0 az esélye. Very Happy

142012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Pént. Márc. 23, 2012 4:44 pm

Beyonder

Beyonder
Admin

Mr. Scott Pilgrim írta:
Beyonder írta:Erről a Paris I'll Kill You-tól most hallok először. Úgy látom már 2010-ben harangozták befelé, ehhez képest még rendes IMDb-s adatlapjai sincs. Ne éld bele magad, hogy el is fog készülni.
Naja, nem is igazán bízok benne, de azért reménykedem, tök jó lenne, ha elkészülne. Smile Tetszik a koncepció, és elég erős rendezőgárdát harangoztak be hozzá. Egy kis részem bízik abban is, hogy nagyon fű alatt készül, bár ennek kb. 0 az esélye. Very Happy

De mi a jó ebben? Egy pár perces filmben lehet nevettetni, elmesélni egy romantikus sztorit, stb., de az ijesztgetéshez kevés ez a játékidő.

Rövidfilmes verzióban viszont már láttam nagyon jókat. (Ezekben minimum 20 perc jut egy részre.) Például ezt a thaiföldi cuccot, ha tudod, szerezd be. Az első részese rossz.

http://filmvilag.blog.hu/

152012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Pént. Márc. 23, 2012 5:01 pm

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

Beyonder írta:
Mr. Scott Pilgrim írta:
Beyonder írta:Erről a Paris I'll Kill You-tól most hallok először. Úgy látom már 2010-ben harangozták befelé, ehhez képest még rendes IMDb-s adatlapjai sincs. Ne éld bele magad, hogy el is fog készülni.
Naja, nem is igazán bízok benne, de azért reménykedem, tök jó lenne, ha elkészülne. Smile Tetszik a koncepció, és elég erős rendezőgárdát harangoztak be hozzá. Egy kis részem bízik abban is, hogy nagyon fű alatt készül, bár ennek kb. 0 az esélye. Very Happy

De mi a jó ebben? Egy pár perces filmben lehet nevettetni, elmesélni egy romantikus sztorit, stb., de az ijesztgetéshez kevés ez a játékidő.

Rövidfilmes verzióban viszont már láttam nagyon jókat. (Ezekben minimum 20 perc jut egy részre.) Például ezt a thaiföldi cuccot, ha tudod, szerezd be. Az első részese rossz.
Meg is találtam mindkét részét, köszi az ajánlást. Smile

Egyébként 2-3 percben is lehet érdekeset alkotni, pl. ott van a Mama címü rövidfilm (bár az mondjuk ha jól vettem ki, arra szolgált, hogy eladjanak vele egy egészestés filmet, ami már készül is gőzerővel). De most utána számoltam, 7 direktor (igazából 8, de az egyik páros) - 120 perc mondjuk, az nagyjából 17 perc fejenként, majdnem 20.

162012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Pént. Márc. 23, 2012 8:34 pm

Beyonder

Beyonder
Admin

Így már jobban hangzik. A Párizs, szeretlek!-ben átlag 5 perc jutott egy rendezőre.

http://filmvilag.blog.hu/

172012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Kedd Márc. 27, 2012 3:37 pm

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

A másik véglet is érdekes, melyik lesz az év legrosszabb filmje? Very Happy Ha a Battleship ebben a versenyben végül nem lesz dobogós, akkor eléggé meg fogok lepődni.

182012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Kedd Márc. 27, 2012 3:46 pm

sepi

sepi
Admin

Nem kirívóan szar, csak eléggé, de már most borítékolom az Amerikai Pite 4 foglalt helyét az év végi negatív listákon, hacsak nem jön gyorsan valami ratyi Adam Sandler-vígjáték. (Mondjuk Pite4 kb.olyan volt, mint egy Adam Sandler-vígjáték, mindegy is.)

http://prizmafolyoirat.com

192012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Kedd Márc. 27, 2012 5:34 pm

wurlitzer



neeeee Sad

én ezt a filmet vártam, és a tréler alapján még bizakodtam is, hogy visszahoz valamit a hangulatból

202012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Szomb. Márc. 31, 2012 2:23 pm

Metalucifer

Metalucifer

Nekem egyenlőre a Warrior vagy az Arrow lenne az év filmje 2012-re, hiába tavalyi mindkettő. Amiket nagyon várok: TDKR, Django U., The Raid, az új Bond, Avengers, Seven S., Prometheus, Only God Forgives.

212012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Hétf. Ápr. 09, 2012 10:53 pm

wurlitzer



Ugyan még csak az előzetes előzetese jött ki a Looperből, de a nevek, a sztori, és a képek alapján azt mondom esélyes a címre!

222012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Pént. Ápr. 20, 2012 11:42 am

scorsesefan

scorsesefan

Szolgálati közlemény - kihirdették ugyebár a cannes-i fesztivál programját, benne John Hillcoat Lawless c. filmjével. Rámegyek Hillcoat adatlapjára az Imdb-n, ahol is a Lawless ott van a filmográfiában, nincs viszont ott a Wettest County, amit vártam idén tőle. Utóbbit ha beírom a keresőbe, a Lawlesst dobja ki az Imdb, szóval nekem úgy tűnik a korábbi Wettest County végleges címe lett a Lawless (amennyire halványan dereng a szereposztás, stimmel a sejtésem), és Cannesban meg lehet nézni.

232012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Pént. Ápr. 20, 2012 12:13 pm

wurlitzer



igen, megváltoztatták a film címét. a régebbi, hosszabbik verzió sokkal jobb szerintem.

242012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Pént. Ápr. 20, 2012 12:17 pm

wurlitzer



egy nagyon jó, új filmet már láttam: Goon. Nincs még nagyon mivel versenyeznie ugye, de nálam eddig az év filmje.

252012 - Melyik lesz az év filmje?  Empty Re: 2012 - Melyik lesz az év filmje? Pént. Ápr. 20, 2012 5:00 pm

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

volt Wettest County in the World (mint a regény címe), majd rövidült Wettest Countyra, majd most lett ez a Lawless, a másik két cím szerintem is sokkal jobb. ugyanez volt a Coogan"s Trade-del, ami egy tök jó cím volt, aztán lett belőle Killing Them Softly. meg valami még dereng, aminek tök jó címe volt, de nemrég lett átnevezve. remélem az Only God Forgives címével nem babrálnak majd, mert az kurvajó.

amúgy szerintem Weinsteinék a Wettest Countyt fogják tolni az Oscaron idén. Tom Hardyt be lehetne futtatni, meg bírnám, ha adaptált forgatókönyvért Nick Cave átvenne egy aranyszobrot

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.