Interzóna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egyesült magyar filmes fórum!


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Zene, csak úgy

+5
wurlitzer
sepi
Mr. Scott Pilgrim
GyZ
Beyonder
9 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Üzenet [2 / 9 oldal]

26Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Szer. Ápr. 04, 2012 7:58 pm

Beyonder

Beyonder
Admin

boorman írta:
Beyonder, wurlitzer, ti hogy éltétek meg a zenei Vader-Skywalker összecsapást? Question

Nekem kínai volt az egész. Embarassed

http://filmvilag.blog.hu/

27Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Szer. Ápr. 04, 2012 8:01 pm

GyZ

GyZ



Aaaarf!

http://noiseshaft.blogspot.com

28Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Szer. Ápr. 04, 2012 8:05 pm

boorman

boorman

GyZ írta:Nem kell megvédened, nem támadtam őt. A szélsőséges fanboyságról futtattam eszmét.

Azért védtem meg (vagy ha így jobban tetszik, azért pontosítottam a képet), mert nem szélsőséges fanboy. Smile

29Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Szer. Ápr. 04, 2012 8:05 pm

boorman

boorman

Beyonder írta:
boorman írta:
Beyonder, wurlitzer, ti hogy éltétek meg a zenei Vader-Skywalker összecsapást? Question

Nekem kínai volt az egész. Embarassed

Akkor csak azzal a kijelentéssel kell egyetértened, hogy én voltam a meggyőzőbb kínai. Very Happy

30Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Szer. Ápr. 04, 2012 8:18 pm

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

Szerintem egy Pearl Jam-Nirvana vitát a legkönnyebben a Pixies bedobásával lehet lezárni (végül is mindkettő onnan nyúlt sokat, a Nirvana vállaltan is), mondjuk ezt még gyakorlatban sosem próbáltam.

31Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Szer. Ápr. 04, 2012 9:05 pm

GyZ

GyZ

Vagy úgy, hogy végignézed hogy tépik szét egymást a begőzölt, őrült fanatisták, és aztán szereted mindkettőt, ahogy Dr. Orosdy javasolta. Very Happy

Nem tudtam a Pixie-befolyásoltságról. Érdemes lesz utána menni, alighanem.

http://noiseshaft.blogspot.com

32Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Szer. Ápr. 04, 2012 9:42 pm

boorman

boorman

GyZ írta:Vagy úgy, hogy végignézed hogy tépik szét egymást a begőzölt, őrült fanatisták, és aztán szereted mindkettőt, ahogy Dr. Orosdy javasolta. Very Happy

Ne használj neveket! Engem már lebasztak emiatt. Sad

A Pixies-es cuccal engem nem lehetne megvezetni, az biztos. Cool

33Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Szer. Ápr. 04, 2012 10:12 pm

GyZ

GyZ

ElPÉKesztés! Majd Faith No More-on meghuggollak. (Vagy elibébb.)

Köszi a direktívát, megfogadom.

http://noiseshaft.blogspot.com

34Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Szer. Ápr. 04, 2012 11:38 pm

wurlitzer



buli volt az a pénteki sörözés, még csináljunk ilyet. legközelebb hozok zenét.

35Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Csüt. Ápr. 05, 2012 12:24 am

sepi

sepi
Admin

Ne használj neveket! Engem már lebasztak emiatt.

Én ugyan nem basztalak le, pusztán felhívtam rá a figyelmedet, hogy a netes etikett szerint trollság, aztán kezdj az információval, amit akarsz. Mivel úgy hallottam, küldetésednek érzed az "alapvető udvariassági és etikai normák érvényesítését a mindennapi életben", gondoltam ez érdekel, de akkor mégsem, csak azt látom, csak hetekig tartó traumát okozott Rolling Eyes
pusszancs Razz

http://prizmafolyoirat.com

36Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Csüt. Ápr. 05, 2012 7:59 am

boorman

boorman

sepi írta:Én ugyan nem basztalak le, pusztán felhívtam rá a figyelmedet, hogy a netes etikett szerint trollság, aztán kezdj az információval, amit akarsz. Mivel úgy hallottam, küldetésednek érzed az "alapvető udvariassági és etikai normák érvényesítését a mindennapi életben", gondoltam ez érdekel, de akkor mégsem, csak azt látom, csak hetekig tartó traumát okozott Rolling Eyes
pusszancs Razz

Megint kezded, kislány? Smile

37Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Csüt. Ápr. 05, 2012 10:44 am

boorman

boorman

sepi írta:
Ne használj neveket! Engem már lebasztak emiatt.

Én ugyan nem basztalak le, pusztán felhívtam rá a figyelmedet, hogy a netes etikett szerint trollság, aztán kezdj az információval, amit akarsz. Mivel úgy hallottam, küldetésednek érzed az "alapvető udvariassági és etikai normák érvényesítését a mindennapi életben", gondoltam ez érdekel, de akkor mégsem, csak azt látom, csak hetekig tartó traumát okozott Rolling Eyes
pusszancs Razz

UPDATE: Átolvastam pár fórum etikettet. Sehol sem írják, hogy trollság lenne valódi néven hivatkozni arra, akit ismersz. (Vagy azt is le kéne tagadnom, hogy ismerlek? scratch Mondjuk okom lenne rá. lol! ) Vagy eleve a valódi neveket mindenhogyan kerülni kell? Mondjuk erről se írnak sehol, és a gyakorlatomból sem emlékszem hasonló példára (elég sokáig fórumoztam, Beyonder a megmondhatója, de azokon a fórumokon ilyesmiből senki nem csinált ügyet). Erről mit gondolsz, kedves megfejthetetlen identitású sepi? Smile

Hát ennyit a minden bizonnyal hasznos, de némiképp fiktív "információról", aminek állítólag köze van az én "küldetésemhez" (az alapvető udvariasságnak szerintem nem képezi részét, hogy úgy teszek, mintha nem tudnám, ki vagy, miközben te sem csinálsz belőle nagy titkot, ld. nicknév, khm. Rolling Eyes )

Traumáról pedig természetesen nincs szó, ahogy trollkodásról sincs, mindössze nem mindig értem ezt a "kákán is csomót" mentalitást. Smile

Üdvözlettel:

afro

Ui. "Pusszancs"? Talán inkább szoppancs, nem? Laughing

38Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Csüt. Ápr. 05, 2012 12:28 pm

sepi

sepi
Admin

Sehol sem írják

Rosszul olvastál utána, ugyaniskisiskolás anyag.

elég sokáig fórumoztam
Arra gondolsz, ahol "ok nélkül" bannoltak? lol! flower cheers


Sajnos én is ismerlek Sad , de nem is az identitás felfedése volt a téma, hanem a névhasználat meg hogy trollság-e fórumon a sepsizés az "alapvető udvariassági és etikai normák" szerint, ne terejjé, trololo elephant
puszika-nyalika farao

http://prizmafolyoirat.com

39Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Csüt. Ápr. 05, 2012 12:48 pm

boorman

boorman

OFF

(Ez valóban udvariassági norma egy fórumon.)

sepi írta:
Sehol sem írják

Rosszul olvastál utána, ugyaniskisiskolás anyag.

Sulinet? Sejthettem volna, hogy onnan tájékozódsz! Very Happy

1. A vonatkozó rész a (sulinetes) IRC-kommuikációról szól. Az IRC nem azonos a fórumozással, nézz már utána. Smile
2. Ez egyébként is faszság, ahogy a hivatkozott oldalon elég sok más faszságot is írnak, többek között a nyomdafestéket nem tűrő kifejezésekről is. alien
3. Fájdalom, a fórumos etikettej nem tudnak ilyen "szabályról", íratlan szabálynak ez a butaság nehezen adható el, a mi fórumunknak pedig még csak szabályzata sincs.
4. Beégtél, nyuszi. No

sepi írta:
elég sokáig fórumoztam
Arra gondolsz, ahol "ok nélkül" bannoltak? lol! flower cheers

A már rég feloldott bannomra gondolsz, amit a szellemi vezetőd azért követett el, mert nem kívántam beköltözni végbelébe? Nos, annak tényleg nem sok oka volt, de erről a jelenlévők nagy része is tudna mesélni, mert ők is onnan menekültek ide. Cool (Ha úgy vesszük, csöbörből vödörbe, hihi...)

sepi írta:Sajnos én is ismerlek Sad , de nem is az identitás felfedése volt a téma, hanem a névhasználat meg hogy trollság-e fórumon a sepsizés az "alapvető udvariassági és etikai normák" szerint, ne terejjé, trololo elephant
puszika-nyalika farao

Nem terelek, bébi, butaságokat beszélsz már megint, ld. fent. Smile Az "alapvető udvariassági és etikai normák" nálam nem azt jelentik, hogy ráhagyom a butaságot a szellemi éhezőkre. Éppen ellenkezőleg, segítek, ahol tudok. Kopogj be hozzám máskor is. sunny

40Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Csüt. Ápr. 05, 2012 1:41 pm

sepi

sepi
Admin

Hogy költözhetne már egy végbél egy végbélbe, ez teljes abszurdum,nem is értem, hogy várhatták el tőled scratch

Nade az eredeti, halmozottan hipotetikus vitához vissza:
1. Kéne nyitni egy haszontalan vita-topikot
2. A valódi név személyes adatnak minősül.
2b. A személyes adatok engedély nélküli közzétételét tiltja az adatvédelmi törvény és emiatt a általában fórumszabályok is. Pl.: 1,2,3.
3. Ezek alapján (minden egyébtől függetlenül, pl úgy mint személyes ismeretség meg hogy napocskás egyházat alapítottál) sérti-e az alapvető etikai normákat a valódi név engedély nélküli közzététele? I love you
4. Ha mégis így tettél, troll-e vagy vagy napocska? geek

http://prizmafolyoirat.com

41Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Csüt. Ápr. 05, 2012 2:35 pm

boorman

boorman

sepi írta:Hogy költözhetne már egy végbél egy végbélbe, ez teljes abszurdum,nem is értem, hogy várhatták el tőled scratch

Ahogy egy harmadik végbél erre rákérdezhet. pig

sepi írta:Nade az eredeti, halmozottan hipotetikus vitához vissza:
1. Kéne nyitni egy haszontalan vita-topikot

Agree.

sepi írta:2. A valódi név személyes adatnak minősül.

Annak. Változtass nicket, és túrd át a netet, mert ha valaki ki akarja deríteni, ki vagy, nem lesz nehéz dolga. Új nicknek javaslom a "Seggfej Kapitány"-t. pirat (BTW: ilyen alapon a valódi névvel vállalt bemutatkozásom beidézése is elég csúnya megsértése mindenféle jogoknak, édes úr. Think about it.)
És ha már magunk között is jogállamosdit játszunk, vezessünk be az adminválasztást intézményét is, továbbá a fórumombudsmant.

sepi írta:2b. A személyes adatok engedély nélküli közzétételét tiltja az adatvédelmi törvény és emiatt a általában fórumszabályok is. Pl.: 1,2,3.

Csókoltatom a mindenféle fórumszabályokat, itt olyan nincs, viszont tudok mutatni másik huszat, ami nem utal ilyen majomságokra. A törvényeket pedig csak akkor hozd be a képbe, ha nem akarod, hogy valaki rákérdezzen, honnan szerzed be mindazokat a filmeket, amikről írsz. bom

sepi írta:3. Ezek alapján (minden egyébtől függetlenül, pl úgy mint személyes ismeretség meg hogy napocskás egyházat alapítottál) sérti-e az alapvető etikai normákat a valódi név engedély nélküli közzététele? I love you

Amíg a Prizma fórumán te vagy a sepi nevű felhasználó, addig ez eléggé mókás felvetés. Arról nem is beszélve, hányszor lesznek különböző topikokba belinkelve "ezt írtam ide meg oda"-típusú dolgok, amik finoman szólva röhejessé teszik majd az egész problémát. sunny sunny sunny
Tanulság: az etika normák tiszteletben tartása nem azonos a butaság vállalásával.

sepi írta:4. Ha mégis így tettél, troll-e vagy vagy napocska? geek

Troll az te vagy, mert ok nélkül szemetelsz és emberkedsz a neten. I love you

42Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Csüt. Ápr. 05, 2012 3:02 pm

sepi

sepi
Admin

Na várjá, ha szerinted a sulinet,a törvények, egyéb fórumszabályzatok egyaránt butaságok, akkor mit szeretnél még annak cáfolására, hogy

Sehol sem írják, hogy trollság lenne valódi néven hivatkozni arra, akit ismersz.
Question

Mer itten ezen állítás cáfolata volt a vállalás, nem több, erre összevissza terelsz má megin. Még rajtad kívül betartatni se akarta senki (csak te adtál direktívát GyZ-nek), engemet csak annak logikai bizonyítása érdekel, hogy báránybőrbe bújt troll vagy. elephant I love you

http://prizmafolyoirat.com

43Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Csüt. Ápr. 05, 2012 3:06 pm

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

amúgy srácok szeretitek Tom Waitst? Very Happy (próbálom visszaterelni a topikot a helyes medrébe)

44Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Csüt. Ápr. 05, 2012 3:10 pm

boorman

boorman

Mr. Scott Pilgrim írta:amúgy srácok szeretitek Tom Waitst? Very Happy (próbálom visszaterelni a topikot a helyes medrébe)

Én nagyon, a sepi meg hüje. Twisted Evil

45Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Csüt. Ápr. 05, 2012 3:13 pm

sepi

sepi
Admin

Mr. Scott Pilgrim írta:amúgy srácok szeretitek Tom Waitst? Very Happy (próbálom visszaterelni a topikot a helyes medrébe)

Én nem, már csak azért se, mer a boorman szereti, de a barátnőm igen, még olyan pólója is van. Waits jóvót a Dr. Parnassusban, ennyit tudok hozzáfűzni Very Happy
Elalszok az ilyen bárzenén Rolling Eyes

(hát így szétoffolni ezt a világmegváltó vitát, hát elképesztő Laughing )

ja, és boorman kötsög Twisted Evil
(meg még troll is)

http://prizmafolyoirat.com

46Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Csüt. Ápr. 05, 2012 3:20 pm

boorman

boorman

sepi írta:Na várjá, ha szerinted a sulinet,a törvények, egyéb fórumszabályzatok egyaránt butaságok, akkor

Ki mondta ezt, torzítókám? Mert én ugyan nem... Smile Az a butaság, hogy elmebeteg kanári módjára nekiállsz sipítozni, ha a valódi neved használom. Nem is a butaság a jó szó talán, hanem a képmutatás. A törvények és a nem létező udvariassági szabályok becitálása részedről pedig ezt a kijelentésemet igazolja, méghozzá maximálisan. Valld be, hogy troll vagy, és próbálj szépen leszokni. Nehogy baj legyen. Sad

sepi írta:engemet csak annak logikai bizonyítása érdekel, hogy báránybőrbe bújt troll vagy. elephant I love you

Hát akkor ideje lenne belátni, hogy a lehetetlenre vállalkoztál, nem igaz? Egyrészt mert nem vagyok báránybőrbe bújt troll, másrészt mert ha az is lennék, a képességeidet garantáltan meghaladná az a bizonyos bizonyítás. What a Face

(Ha folytatni akarod, menjünk valami külön topikba. Címnek azt javaslom, hogy BOX, csak így, szimplán. Smile )

47Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Csüt. Ápr. 05, 2012 3:23 pm

boorman

boorman

sepi írta:Elalszok az ilyen bárzenén Rolling Eyes

ja, és boorman kötsög Twisted Evil
(meg még troll is)

Boldogok a lelki szegények. No

48Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Csüt. Ápr. 05, 2012 3:30 pm

Mr. Scott Pilgrim

Mr. Scott Pilgrim

sepi írta:
Mr. Scott Pilgrim írta:amúgy srácok szeretitek Tom Waitst? Very Happy (próbálom visszaterelni a topikot a helyes medrébe)

Elalszok az ilyen bárzenén Rolling Eyes
Zene, csak úgy - Page 2 Tumblr_lzposesxl91qzkaxf_www.kepfeltoltes.hu_

49Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Csüt. Ápr. 05, 2012 3:58 pm

sepi

sepi
Admin

Aztán azt tudod-e, hogy a polgári nevek emlegetése netes fórumon a legnagyobb trollság? Vagy ezt nem tanultad meg a böriben? Hát minnyán kiteszem a telefonszámod kurucra!

Khm, emlékeztetnélek, hogy ezzel a fajsúlyos és komoly megjegyzéssel indult a névvita egy hasonlóan komoly dispután belül (rögtön azután, hogy közhírré tetted börtönbeli románcunkat I love you , ami megintcsak sérti a személyiségi jogaimat, én eztet titkolni akartam Sad ), milyen képmutató sipítozásról beszélsz te troll? jocolor
További megjegyzést is csak akkor fűztem hozzá, mikor GyZ-t képmutató módon felszólítottad ennek betartására, habár erről nincsen is szabályzatunk, és te magad is rendszeresen megsérted. @

A törvények és a létező szabályok becitálása annak bizonyítását szolgálta, hogy egyébként létezik egy ilyen etikai norma a nevek használatáról, de sehol nem mondtam, hogy ezeket itt be kéne tartanod, hiszen a magadfajta trollok a troll szokásaikkal együtt is nagyon szívesen látott vendégek errefelé, mert felettébb szórakoztató társaság az ilyen. (Még ha fogyikon nem is szép dolog nevetni silent )

Ja, amúgy télleg nem szeretem ha Sepsinek szólítanak, rossz emlékeket idéz pale
Meg azt is megpróbálom kitalálni, át lehet-e pakolni az összes eddig vitaposztot a boxtopikba, hogy megőrződjenek az utókornak.

pusszancs a Tom Waits-rajongóknak cat

http://prizmafolyoirat.com

50Zene, csak úgy - Page 2 Empty Re: Zene, csak úgy Csüt. Ápr. 05, 2012 4:50 pm

boorman

boorman

sepi írta:
Aztán azt tudod-e, hogy a polgári nevek emlegetése netes fórumon a legnagyobb trollság? Vagy ezt nem tanultad meg a böriben? Hát minnyán kiteszem a telefonszámod kurucra!

Khm, emlékeztetnélek, hogy ezzel a fajsúlyos és komoly megjegyzéssel indult a névvita egy hasonlóan komoly dispután belül (rögtön azután, hogy közhírré tetted börtönbeli románcunkat I love you , ami megintcsak sérti a személyiségi jogaimat, én eztet titkolni akartam Sad ), milyen képmutató sipítozásról beszélsz te troll? jocolor
További megjegyzést is csak akkor fűztem hozzá, mikor GyZ-t képmutató módon felszólítottad ennek betartására, habár erről nincsen is szabályzatunk, és te magad is rendszeresen megsérted. @

A törvények és a létező szabályok becitálása annak bizonyítását szolgálta, hogy egyébként létezik egy ilyen etikai norma a nevek használatáról, de sehol nem mondtam, hogy ezeket itt be kéne tartanod, hiszen a magadfajta trollok a troll szokásaikkal együtt is nagyon szívesen látott vendégek errefelé, mert felettébb szórakoztató társaság az ilyen. (Még ha fogyikon nem is szép dolog nevetni silent )

Ja, amúgy télleg nem szeretem ha Sepsinek szólítanak, rossz emlékeket idéz pale
Meg azt is megpróbálom kitalálni, át lehet-e pakolni az összes eddig vitaposztot a boxtopikba, hogy megőrződjenek az utókornak.

pusszancs a Tom Waits-rajongóknak cat

Mr. Scott Pilgrim minden összefoglalt veled kapcsolatban a Strangelove-os giffel, ennél szebben magam sem tudnám megragadni a lényeget, aranyos troll barátom. Razz

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 9 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.